Papildai, padedantys kovoti su ŽPV

Žmogaus papilomos virusai arba ŽPV yra labai užkrečiami virusai, kurie yra skleidžiami per odą prie odos, kai asmuo turi viruso tipą. Virusas patenka į jūsų kūną per nugarą arba įbrėžimą ant odos paviršiaus. Iš 100 rūšių ŽPV virusų maždaug 30, atrodo, padidina jūsų reprodukcinės sistemos ir analinių vėžio formavimo pavojų, teigia Adina Nack, knygos “Sugadinta prekė ?: moterys, gyvenančios su neapsaugotomis lytiniu keliu plintančiomis ligomis” autorius. Dažniausiai pasitaikantys ŽPV simptomai yra karpos ir pažaidos, atsirandančios jūsų genitalijų ir išangės. Tam tikri papildai gali suteikti vitaminų, reikalingų kovai su ŽPV infekcija. Būtinai paklauskite savo gydytojo apie infekcijos papildų naudojimą.

Papildymas su vitaminu A gali padėti jums kovoti su ŽPV. Vitaminas A yra riebaluose tirpus vitaminas, stiprinantis jūsų imuninę sistemą, sumažindamas riziką susirgti reprodukcinėmis vėžio formomis ir vėluoti nenormalią gimdos kaklelio ląstelių augimą, teigia Michaelas Zimmermannas, knygos “Burgerstein’s Nutrition Handbook: Micronutrients in Prevention and Therapy Liga “. Rekomenduojama dienos norma suaugusių moterų yra 2 333 tarptautiniai vienetai arba TV. Nėščios moterys neturėtų vartoti vitamino A papildų, nes tai gali sukelti apsigimimus. Vitaminas A gali būti aptinkamas abrikosuose, liucernoje, petražoluose, šalavijyje, morkose, moliūgoje, kepenyse, piene, špinatuose, morkose, ruose, mangoje ir avižose.

Folio rūgšties vartojimas gali padėti jums kovoti su ŽPV. Folio rūgštis, dar vadinama vitaminu B-9, gali sumažinti gimdos kaklelio displazijos vystymosi riziką ir sumažinti homocisteinų kiekį jūsų kūne, knygos “Moterų enciklopedija apie natūralią mediciną: alternatyvi terapija ir integruotoji medicina” autorius. “Total Health and Wellness”. Homocisteinai yra žalingi baltymai, kurie gali keisti gimdos kaklelio ląsteles. Hudsonas paaiškina, kad mažas folio rūgšties kiekis gali sukelti priešuždegiminius ar vėžinius pažeidimus gimdos kaklelyje. Rekomenduojamas vaisingo amžiaus moterims dienos dozė yra 400 mikrogramų. Folio rūgštį galima rasti špinatuose, kopūstai, ropės žalumynai, šveicariškos šparagai, juodakaliai žirniai, limo pupelės, brokoliai, žiediniai kopūstai, kantalopai, avokadai, bananai, braškės ir avietės.

Padidėjęs vitamino C kiekis gali padėti sumažinti ŽPV simptomus. Pasak Judito Browno, knygos “Kiekvienos moteriškos dietos gairės” autorius, vitaminas C yra vandenyje tirpus antioksidantas, kuris stiprina jūsų imuninę sistemą, neleidžia laisviems radikalams sugadinti jūsų reprodukcinės sistemos, mažina uždegimą jūsų kūne ir pagreitina gijimą. . Rekomenduojama dienos dozė suaugusių moterų yra 1000 mg. Vitaminas C gali būti apelsinų, greipfrutų, citrinų, laimų, špinatų, kaštonų, šveicariško šparagų, braškių, spanguolių, kantalupių ir žaliųjų paprikų.

Papildymas su vitaminu E gali padėti jums išgydyti ŽPV. Pasak Steve Blake, knygos “Vitamins and Minerals Demystified” autorius, vitaminas E yra riebaluose tirpus vitaminas, kuris pagerina imuninės sistemos funkcionavimą, sumažina jūsų gimdos kaklelio vėžio riziką, palaiko sveiką reprodukcinę funkciją, mažina uždegimą jūsų organizme, padeda Audinių gamyboje ir padeda ištaisyti pažeistus audinius. Rekomenduojama dienos dozė suaugusių moterų yra 15 mg. Vitaminas E yra kviečių gemalų, kukurūzų, riešutų, alyvuogių, sojos pupelių, saulėgrąžų aliejaus ir žemės riešutų sviesto.

Vitaminas A

Folio rūgštis

Vitamino C

Vitaminas E