Geriausiai dirbantys plaukų šalinimo kremai

Apžvalga

Plaukų šalinimo kremai yra žinomi kaip depiliaciniai preparatai, kurie naudoja chemines medžiagas, kad atsikratytų plaukų žemiau jūsų odos paviršiaus. Skirtingi produktai geriausiai veikia jūsų kūno atskirus regionus, todėl svarbu iš pradžių taikyti produktą mažoje srityje, kad būtų galima patikrinti alergijas. Keliuose straipsniuose apie plaukų šalinimo būdus “Allure”, “Cosmopolitan” ir “Marie Claire” pavadina savo pasirinkimą labiausiai efektyvių plaukų šalinimo kremų jūsų veido, vidurio kūno ir kojų.

Visiškai baltas, visiškai pašalintas plaukų slinkimo losjonas

Veido plaukai gali būti nepageidaujama našta, ypač jei esate moteris. Galite vaškuoti veido plaukus, tačiau tai gali sukelti paraudimą ir dažnai yra skausmingas. Vietoj to, “Allure” rekomenduoja naudoti depiliacinį grietinėlę, tokį kaip “Visiškai bare”, “Completely Gone” plaukų slinkimo losjonas. Šio losjono sudėtyje yra vitaminų A ir E, kurie drėkina ir ramina jūsų odą, sumažindami sudirgimą, kurį galite patirti. Jis tęsiasi kaip putplastis ir apima pašalinimo grandiklį, o tai reiškia, kad jūs neturite gauti kremo savo rankose. Įmonė gali pasidžiaugti, kad šis kremas taip pat turės malonią kvapą, skirtingai nuo kitų depiliacijų, kurių ingredientai dažnai sukelia kvapą kaip siera.

Veet purškiamasis plaukų šalinimo kremas

Atsitiktiniai plaukų lopai gali augti visame kūne, įskaitant skrandį. “Cosmopolitan” rekomenduoja naudoti “Veet Spray-On” plaukų šalinimo kremą, kad pašalintų tą erzinančią pilvo plaukų juostelę. Bendrovė teigia, kad šio produkto purškimo ant aplikatoriaus dėka galima lengviau gauti kremą ant odos ir teigia, kad nereikės kremu sudrėkinti ar paskleisti pirštais. Šis produktas žada ne tik pašalinti plaukus per mažiau nei penkias minutes, bet ir palengvinti odą jaukiu ir minkštesniu nei anksčiau. Jis gaminamas iš dviejų formulių: sausai odai, kurioje yra šia sviestą ir leliją, kad jūsų odai būtų pridėta hidratacija, o vienos – jautriai odai, kurioje yra raminančių ingredientų, tokių kaip aloe vera ir vitaminas E. Produktas taip pat apima mentele, kuri padės jums nugriauti Nuo kremo ir nepageidaujamų plaukų.

Nair jautrus gelio kremas kojoms

Sklandžiai, plaukuojantys kojeliai visada malonūs, ypač vasaros mėnesiais, kai dėvi maudymosi kostiumą ar šortai. “Marie Claire” siūlo efektyvią plaukų šalinimo kremą kojoms, pasiūlė Nair jautrų gelio kremą kojoms. Šis produktas buvo sukurtas žmonėms su jautriąja oda ir žada odą švelniai elgtis, pašalinus nepageidaujamus plaukus maždaug per tris minutes. Jame yra ir drėkinamųjų, ir šveitimo priemonių, kad minkštintų ir ramus jūsų oda, o efektyvesnė plaukų šalinimas būtų efektyvesnis. Įmonė tvirtina, kad šis kremas paliks jūsų odą jausmingesnę ir žvilgsnį, o jūsų plaukai nebus ilgesni negu skutimosi.