Per didelės effexor dozės šalutinis poveikis

Odos jausmas

“Effexor” yra antidepresantų, paprastai vadinamų venlafaksinu, pavadinimas. Jis priskiriamas serotonino ir norepinefrino reabsorbcijos inhibitoriaus arba SNRI klasifikavimui. “Effexor” padeda dviems neurotransmiteriams veiksmingiau dirbti smegenyse, siekiant sumažinti psichinę depresiją. “Effexor” taip pat gali būti skiriamas nerimo ir panikos sutrikimams, pažymi MayoClinic.com. Per didelis venlafaksino vartojimas, netyčia arba dėl to, kad gydytojas nurodo per didelę dozę, sukelia šalutinį poveikį.

Tachikardija

Per didelė Effexor dozė gali sukelti neįprastus odos pojūčius. Pavyzdžiui, pacientas gali patirti pjaustymo ar smeigtukų ir adatų pojūtį. Oda gali jaustis kaip deginanti, arba gali jaustis tingly. Jeigu šie šalutiniai reiškiniai pasireiškia, gali prireikti skubios pagalbos, sako MayoClinic.com.

Traukuliai

Su Effethor šalutinis poveikis, susijęs su perdozavimu, yra širdies susitraukimų dažnis, vadinamas tachikardija. Tai mediciniškai apibrėžiama kaip širdies ritmas, viršijantis 100 smūgių per minutę be pernelyg aktyvios veiklos. Tachikardija, suskirstyta kaip aritmija, nedelsiant padidina kraujospūdį. Tai daro įtampą širdžiai ir gali sukelti širdies sustojimą ar insultą. Bet kokia širdies ir kraujagyslių sistema, tokia kaip tachikardija, klasifikuojama kaip rimtas šalutinis poveikis, pažymi “Drugs.com” ir reikalauja skubios medicininės pagalbos.

Silpnumas

Per daug Effexor paciento organizme gali sukelti priepuolius, net jei anksčiau asmuo nesusilpnino traukulių. Traukuliai gali atsirasti klasikinės traukulių formos, kai asmuo tampa neatsakęs ir netenka kūno kontrolės, kai jis vargina ir ramina. Konfiskavimas taip pat gali atsirasti mažiau akivaizdžių būdų, tokių kaip laikinas atsiejimas nuo asmens aplinkos. Šio tipo traukuliai gali pasireikšti kaip tuščia akivaizdu, ir asmuo gali neatsakyti į sąveiką su kitais žmonėmis. Neatidėliotina medicininė pagalba yra kritiška bet kokiu atveju dėl priepuolio.

“Effexor” per didelis dozavimas gali sukelti labai silpną visą organizmą. Pacientas staiga gali tapti labai pavargęs, mieguistas ir vangus. Pacientui gali būti sunku judėti normaliai. Dar kartą reikia skubios medicininės pagalbos.