Pasyviojo pridėti simptomai

Apžvalga

Nutraukto hiperaktyvumo sutrikimas arba ADHD (taip pat žinomas kaip ADD, kai nėra hiperaktyvumo) yra psichiatrijos sutrikimas, būdingas impulsyvumo, hiperaktyvumo ir neatsargumo. Yra trys ADHD tipai, pagal kuriuos iš šių trijų simptomų pacientas kenčia nuo labiausiai. Vienas tipas, pasyvus ADD, taip pat žinomas kaip vyraujantis neatsargus tipas arba ADHD-I. Kad būtų diagnozuota kaip pasyvus ADD, pacientams turi būti šeši iš devynių neatsargumo simptomų.

Nenumatyta detalė

Vaikai su pasyvia ADD turi sunkumų, atkreipdami dėmesį į detales. Jie netikrina dvigubų užduočių, dėl kurių atsiranda nereikalingų klaidų. Jie spalvoti už linijų ir dažnai blogi meno ir amatų. Jie gali skaityti knygas ar žiūrėti filmus, bet nepamiršti istorijos detales.

Neatsargumas mokykloje

Vaikai su pasyviu ADD gali turėti problemų, sužinodami, ką mokytis, nes jie negali atskirti atitinkamų nuo netinkamos medžiagos. Jie gali turėti problemų su matematika ir vėlavimu skaitymo bei kalbos. Jie taip pat gali neatsižvelgti į laiko praleidimą atliekant bandymus laiku arba nepaduoti dėmesio, kai namų darbas priskiriamas ant lentos, todėl blogos rūšys.

Nekaicia, kai kalbama

Pacientams su pasyviu ADD gali kilti problemų palaikant kontaktą su akimis. Jie taip pat gali būti sutelkti į tai, ką jie ketina pasakyti toliau, kad jie nepamirštų, kad, atrodo, jie neklauso to, kas kalba su jais. Pasyvieji ADD pacientai, atrodo, yra “grožis” ir kartais net neatsako, kai jų vardas šaukiasi.

Nesibaigia užduotys

Vaikams, turintiems pasyviojo ADD, sunku laikytis instrukcijų ir užbaigti užduotis. Tai gali būti ypač sudėtinga mokykloje, kai jos turi pabrėžti, o ne apibendrinti teisingą atsakymą. Vaikas, turintis didelį IQ, bet pasyvus ADD, dažnai klydo ar praleidžia užduočių dalis, net jei ji tobulina medžiagą.

Vaikams su pasyviu ADD yra nepatogumų kambariai, stalai, užrašai ir kuprinės, nes trūksta organizacinių įgūdžių. Tie, kuriems yra ADD, dažnai vėluoja skirti paskyrimus ar terminus dėl prasto laiko valdymo ir dažnai blogai tvarko pinigus.

Vaikai su pasyvia ADD gali išvengti užduočių, kurioms reikia didelės koncentracijos, pvz., Galvosūkiai ar kryžiažodžiai, knygos, modelių rinkiniai, sudėtingi vaizdo žaidimai ar net ilgi filmai. Jie taip pat vengia dokumentų ar programų, kurias reikia užpildyti.

Vaikai su pasyviu ADD dažnai praranda daiktus, tokius kaip raktus, svarbius darbus, namų darbus ir bibliotekos knygas.

Vaikai, kuriems pasyvus ADD, yra linkę atsikratyti dėmesio. Jie negali klausytis muzikos ar televizoriaus, daugiausia dėmesio skiriant namų darbams. Mokykloje jie nesidaro dėmesio mokytojui, nes jie žiūri į langą to, kas vyksta lauke. Jiems sunku sportuoti, nes jie žiūri į debesis, o ne į beisbolo rungtynes. Vaikai su pasyvia ADD gali atsitraukti nuo veiklos iki veiklos, nes tai, kas vyksta šalia jų, atrodo įdomiau, nei tuo metu, kai jie dirba.

Vaikai su pasyviu ADD yra pamirštantys. Jie pamiršta pristatyti savo namų darbus ar knygas namuose, pamiršti pristatyti savo raktus arba pietus į mokyklą ir palikti daiktus visame namuose. Jie pamiršta išjungti šviesos jungiklius ir degiklius ant orkaitės ir pamiršti uždaryti vartus ir duris. Jie taip pat gali visiškai pamiršti gimtadienius, atostogas ir susitikimus.

Sunkumų organizuojant užduotis

Nuolatinio dėmesio reikalaujančių užduočių vengimas

Praranda daiktus dažnai

Labai pažeidžiama

Užmarštis