Mažo spermatozoido kiekio požymiai ir simptomai

Apžvalga

Mažas spermatozoidų kiekis gali sukelti nusivylimą bet kuriai porai, kuri bando statyti šeimą. Daugeliu atvejų mažas spermatozoidų skaičius gali būti įvertintas dietiniais pokyčiais, seksualinės praktikos koregavimais ir net apatinių pokyčių pokyčiais. Mažas spermatozoidų skaičius nėra susijęs su seksualiniu nerimu ar prasta veikla, jis susijęs tik su spermos kiekiu ir kokybe, kurią žmogus gamina.

Nesugebėjimas impregnuoti partnerį

Pirmasis mažo spermatozoidų skaičiaus simptomas yra nesugebėjimas nėštumo partneriui per metus stengtis įsivaizduoti. Vaisingumo gydytojai mano, kad vieni metai yra pakankamas laikas, kai pora bando pastoti. Mažas spermatozoidų skaičius yra vienas iš pagrindinių uždavinių, su kuriais pora susidurs bandant pastoti. Jei per vienus metus nėra koncepcijos, priežastis gali būti mažas spermatozoidų skaičius.

Veido trūkumas

Jei mažas spermatozoidų kiekis yra susijęs su hormoninėmis problemomis – tai paprastai nėra atvejų. Vienu iš ženklų gali būti veido plaukų trūkumas. Kai kuriems žmonėms gali tekti nuplauti veidą vieną kartą per dieną. Kiti vyrai gali nebūti nusiskusti daugiau nei du kartus per savaitę. Paprastai tai nėra mažo spermatozoido kiekio rodiklis. Tačiau, jei problemos esmė yra hormoniniai trūkumai, tai gali atsirasti dėl veido plaukų trūkumo.

Raumenų trūkumas

Tai tik ženklas, kai mažas spermatozoidų skaičius yra sukeltas hormoninių problemų. Žmogaus, kuriam trūksta raumenų, taip pat gali turėti mažą spermatozoidų skaičių, kurį sukelia Klinefeltero sindromas arba genetinė problema su jo hipofizės liauka. Tai gana retas. Daugeliu atvejų, kai žmogus turi mažą spermatozoidų kiekį, vienintelis simptomas yra nesugebėjimas impregnuoti savo partnerį.