Linų sėmenų aliejaus ir omega-3 kapsulių nauda

Apžvalga

Linų sėmenų aliejus yra atsinaujinantis augalinis omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, kuris taip pat yra žuvų ir žuvų taukų. Omega-3 riebiosios rūgštys yra būtinos geram mitybai ir sveikatai. Jie palaiko smegenų, nervų sistemos, širdies ir akių funkciją. Linų sėmenų aliejuje yra omega-3 riebalų rūgšties, vadinamos alfa-linoleno rūgštimi (ALA), rūšis, kuri taip pat yra kitų augalų kilmės šaltinių, tokių kaip graikinių riešutų ir alyvuogių aliejus. Yra daug naudos sveikatai sėmenų aliejaus ir omega-3 riebalų rūgščių papildų kapsulių.

Didinti energiją

Omega-3 riebalų rūgštys yra polinesočiųjų riebalų. Jie gerina energijos šaltinį nei sočiųjų riebalų mėsos, pieno ir keptų maisto produktų, nes jie saugomi daugiausia liesose raumenyse. Kiti riebalai saugomi kaip riebaliniai indai, kuriuos sunkiau pašalinti. Omega-3 riebiosios rūgštys padeda skatinti organizmo metabolizmą, kad būtų užtikrinta efektyvi ir ilgalaikė energija.

Mažesnis cholesterolio kiekis ir svoris

Linų sėmenų aliejus padeda sumažinti trigliceridų ir cholesterolio kiekį kraujyje, mažina aukšto kraujospūdžio, širdies ligų ir insultų riziką. Omega-3 riebalų rūgštys iš linų sėmenų aliejaus ir kapsulių taip pat apsaugo nuo kraujo krešulių arterijose, sumažinant kraujo trombocitų krešėjimą ir klijavimą. Šie “geri” riebalai daugiausia saugomi liesose raumenyse ir iš tikrųjų padeda mažinti svorį, stimuliuojant organizmo metabolizmą riebalams sudeginti ir sukelti, kad smegenys signalizuotų pilnatvės jausmus.

Sumažinti uždegimą ir artrito skausmą

Autoimuninių ligų atveju imuninė sistema reaguoja į organizmą, dėl kurios atsiranda didelis uždegimas ir žala. Tai atsiranda tokiose ligose kaip reumatoidinis artritas, kuris pažeidžia sąnarius, sukeliančius patinimą, skausmą ir standumą. Omega-3 riebalų rūgštis padeda sumažinti uždegimą, apsaugant sąnarius ir organus nuo korozijos fermentų ir balansuojant imuninę sistemą. Linų sėmenų aliejus taip pat padeda apsaugoti kūną nuo kitų autoimuninių ligų, tokių kaip uždegiminė žarnų liga (IBS), Krono liga ir astma.

Pagerinkite atminimą, nuotaiką ir koncentraciją

Omega-3 riebalų rūgštys iš linų sėmenų aliejaus ir kitų šaltinių padeda išlaikyti pusiausvyrą gliukozės koncentraciją kraujyje organizme. Tai gali padėti pagerinti nuotaiką ir sumažinti nerimą ir depresiją. Omega-3 riebiosios rūgštys taip pat naudingos smegenyse, daugiausia sudarytos iš riebalų, pagerina atmintį, koncentraciją, koncentraciją ir dėmesį. Be to, maži kiekiai omega-3 riebalų rūgščių iš linų sėmenų aliejaus paverčiami į kitą omega-3 tipą, kuris yra naudingas tinklainei akyje.

Omega-3 riebiosios rūgštys sėmenų aliejuje taip pat padeda sumažinti uždegimą odos ligomis, tokiomis kaip spuogai ir egzema. Tai sumažina patinimą, paraudimą ir niežėjimą, galinčius pabloginti odos sutrikimus. Linų sėmenų aliejus taip pat padeda pagreitinti odos gijimą, mažina spuogus, egzemą ir odos išbėrimo ligas bei randų ir dėmių pavojų.

Gydyti spuogus ir egzema