Geriausi viršutiniai pilvo pratimai

Apžvalga

Pilvo pratimai stiprina pagrindinį regioną ir padeda tobulinti absurdišką abs. Viena iš lengviausių pilvo srities sričių yra viršutinė abs. Efektyvus ab exercises nereikalauja įrangos, mažai vietos ir gali būti atliekami bet kur. Viršutinės abos pratybos susideda iš nedidelių, kryptingų judesių, dėl kurių reikalingas psichinis dėmesys maksimaliam veiksmingumui. Forma ir kokybė yra svarbesni už kiekį ir greitį atliekant pilvo pratimus. Laikydami visą šerdies šerdį ir sudarę sutartį, atlikdami šiuos viršutinius pilvo pratimus.

Dviračių treniruotės

Stiprus abs skatina geresnę laikyseną ir ilgalaikę sveikatą, teigia Amerikų taryba, atlikusi pratimų tyrimą, efektyviausias pilvo uždegimas yra dviračių manevras. Norėdami atlikti treniruotę, nuleiskite plokščias vietas, uždėkite rankas už galvos ir leiskite alkūnams ištverti šonus. Pakelkite kojas nuo žemės ir padarykite pedalinį judesį ore. Pabandykite viršutinį abs ir palieskite kiekvieną alkūnę į priešingą kelį, kol važiuojate. Prieš didindami greitį, šią treniruotę atlikite lėtai, siekdami tobulos formos ir pusiausvyros.

Stabilumo kamuolys krizė

Stabilumo kamuolys krizė yra mažas, veiksmingas judėjimas. Atsigulkite ant rutulio, kojos ištiestos ir tvirtai pritvirtintos prie žemės. Nuleiskite atgal, kol viršutinė kūnas bus lygiagreti su žeme. Padėkite rankas už galvos, perkelkite ant krūtinės, arba sulenkite svorio plokštę ant krūtinės. Išbrinkite viršutinį abs ir pakelkite liemenį į viršų. Laikykitės akių, orientuotų į lubas, kad galėtumėte laikytis galvos ir išvengti kaklo štamo. Exhale ir sudaryti abs kiekvieno kartojimo viršuje. Negalima traukti savo galvos rankomis.

Kabančios kelnės pakyla

Pakabinamas kelio pakėlimas yra tarpinis iki pažengęs fizinis krūvis, skirtas viršutinei abs. Šiai pratybai reikia ištraukimo baro, beždžionių strypų ar tvirto šakos. Pakabinkite nuo baro, kai kojos šiek tiek sulenktos. Nenaudodamas impulsų, treniruokite abs ir nuneškite kelius į krūtinę. Vengti susižalojimo ir išlaikyti abs glaudžiai per visą judėjimą. Kad sunku padidinti, laikykite kojas tiesiai ir pakelkite, kol jie yra lygiagrečiai su žeme.

“V-Sit Exercise”

Remiantis 2001 m. “Stiprumo ir kondicionavimo tyrimų žurnale”, “V-sėdi” pratybos yra vienas iš geriausių pratimų, skirtų aktyvinti viršutinius pilvojus. Šis pratimas veikia viršutinę abs. Norėdami atlikti V-sėdynę, pakelkite kojas iki 45 laipsnių kampo. Pasukite rankas link kojų ir pakelkite liemenį nuo grindų. Tai yra statinis pratybas, reikalaujantis pusiausvyros. Laikykite šią V padėtį tol, kol Abs išsitrenks, ir forma bus pažeista. Su sąlyga, laikymo padėtyje laikas gali būti padidintas.