Geriausi treniruotės vaizdo įrašai svorio netekimui

Apžvalga

Tinkamumo vaizdo įrašai – tai protingas būdas jūsų pratimui pasiekti jūsų namuose. Pratimai padės sudeginti daug kalorijų. Kuo daugiau kalorijų deginsi, tuo daugiau prarasite svorį. Yra daug įdomių vaizdo įrašų, skirtų skirtingoms asmenybėms. Kai kurie žmonės gali norėti šokių įkvėptus treniruotes, o kiti gali patikti kovos menų. Patobulintos treniruotės užtikrins, kad jūs laikysitės svorio programos ir gautumėte norimų rezultatų. Prieš pradėdami bet kokią pratybų programą, pasitarkite su savo gydytoju.

Tae Bo Amped

“Tae Bo Amped” yra penkių skirtingų vaizdo įrašų rinkinys, todėl galite atlikti įvairius treniruotes. Kūrėjas ir instruktorius Billy Blanks yra kietas, bet motyvuojantis. Jis naudoja kovos menų ir karinio stiliaus batų stovyklos kombinacijas, kad išlaikytų jūsų širdį. Jūs išmoksite tinkamą formą visiems judėjimams per visus vaizdo įrašus.

Cathe Friedricho širdies ritmo grandinė

Ši kieta treniruotė yra pagrįsta interviu mokymu, ir jūs atliksite jėgų, širdies ir širdies juda. Treniruotė jus užsiims ir iššauks visą laiką. Šis vaizdo įrašas yra greitas ir turėtų būti labiau pažengęs treniruoklis.

Kelly Coffey’s 30 min. Prie fitneso: Bootcamp

Ši 30 minučių trukmės treniruotė daugiausia skirta tarpiniam mokymui. Jūs persikelsite nuo stiprumo judesių į kardio nuolat per treniruotę. Tai užtikrins, kad jūsų širdies susitraukimai, kalorijų deginimas ir tonizavimas jūsų raumenyse. Tai taip pat padeda išvengti nuobodulio. Instruktorius Kelly Coffey’s optimistiškas personažas palaiko treniruoklius.

Hip-Hop Abs

Instruktorius Shaun T. sukūrė įdomų šokio filmą, sukurtą padėti jums sudeginti riebalus ir iškirpti tonuotą liemenį. Naudodamasis paprastais hip-hop judėjimais, Shaun vienu metu moko įprastus veiksmus. Galų gale, tu juos visus sutvarkysi ir keletą kartų šokinsi per galutinį rutiną. Didelis energijos kiekis tarp vaizdo įrašų treniruoklis jus motyvuos ir šypsosi visą treniruotę.

Jillian Michaels iš NBC “The Biggest Loser” yra kietas instruktorius. Šis treniruotės tikslas yra padėti numesti svorį abs, riešų, kojų ir užpakalinių rėmų nugarai. Juda yra sunki, tačiau Džilianas jus skatina daryti viską. Visame vaizdo įraše tikimės sužinoti apie instruktoriaus tinkamą formą. Yra mažiau modifikacijų, skirtų mažiau pažengusiems ir pažengusiems treniruokliams.

Jillian Michaels: “Daugiau nepatikimų zonų”