Geriausi dviračiai važiuoti asfaltu

Apžvalga

Asfalto dviračių raktas priklauso nuo dviračių padangų dydžio ir matuoklio arba storio, tačiau kiti motyvai, skirti asfaltui važiuoti, apima norimą atstumą, kurį reikia keliauti, kelio paviršiaus būklę ir norimą padėtį Raitelio. Trys pagrindiniai dviračių tipai – keliai, turistiniai ir hibridiniai – siūlo geriausias alternatyvas važiuojant asfaltuotu paviršiumi.

Kelių dviračiai greičiui

Kelių dviračiai – tai lengviausias, lengviausias ir greitesnis asfalto keliams važiuoti variantas. Plonasluoksnės ratai ir padangos greitai ir minimaliai pasipriešina palei asfaltuotas paviršių dėl nedidelio kiekio guminio judančio kelio. Keletas pavarų dėka lengviau važiuoti pedalais kylant kietajam asfaltuotu kelio paviršiumi ir didinant kiekvieno rato sukimosi jėgą, kai važiuojama žemyn. Plonasluoksnio rato ir padangų kainos taip pat nepakinta, kai asfalto takai pateko kaip dviračiai su storesniais ratlankiais ir padangomis. Kelių dviračiams reikia lenktos padėties važiuoti, dėl to mažiau atsparūs vėjui nei tiesi dviračiai. “Trek” dviračių kompanija pažymi, kad kelių dviračiai yra skirti tik asfaltuotų kelių naudojimui. Kelių dviračiai yra geriausias pasirinkimas, jei norite greitai važiuoti.

Turistiniai dviračiai atlikti savo pavarą

Turistiniai dviračiai labai panašūs į formos ir rėmo dydžio kelio dviratį, tačiau juose yra tvirtinimo kronšteinai ir kiti įrenginiai, skirti pritvirtinti balnų maišelius ar stalviršius, taip pat papildomos pavaros, skirtos sunkesniam krovinių gabenimui. Krovinių tvirtinimo detalės užtikrina, kad turistiniai dviračiai idealiai tinka tolimiems kelionėms per asfaltuotas kelias ir greitkelius, o plonas padangų manometras vis dar padeda greičio ir minimalaus atsparumo keliui. “Stlbiking.com”, “St. Louis” vietovės dviračių tinklas, atkreipia dėmesį, kad turistiniai dviračiai dažnai turi sunkesnius stabdžius, pvz., Kalnų dviračius, kad būtų galima papildomai sustabdyti galingumą sunkesniems kroviniams. Šie dviračiai yra puikus pasirinkimas, jei planuojate keliauti tolimais atstumais ir turėti savo pavaras.

Hibridiniai dviračiai patogumui

Kai važiuodami intensyviai išvykstančiais miesto asfalto paviršiais, pakrautais įtrūkimų ir podiomis, platesnis padangų matuoklis ir sunkesni hibridinių dviračių rėmai suteikia tvirtesnę ir stabilesnę alternatyvą, ypač pradedantiesiems ar naujokams. Hibridinės dviračių padangos yra ne mažiau kaip du ar tris kartus didesnės matuoklio nei daugelyje kelių ar turistinių padangų, taigi jie kelia daugiau trinties ant dangos ir judėti lėčiau. Šie dviračiai taip pat turi sunkesnius rėmus, labiau panašius į kalnų dviračius, tačiau plokščios vairios reiškia patogesnę, vertikalę padėtį, o padangos lieka plonesnės nei kalnų dviračių padangos, išlaikant jas pakankamai aptakus ant asfaltuotų kelių. “CARE Exchange” pažymi, kad hibridiniai dviračiai dažnai yra pigesni už kelių dviračius ir siūlo universalesnį dviračiu, kuris gali veikti asfaltu ir kaimišku dviračiu.