Dermatologų rekomenduojamos apsaugos nuo saulės priemonės

Plačiosios spektro UVA / UVB apsauga

Rauginimas yra populiari vasaros pramoga, tačiau tai taip pat pavojinga. Per didelis rauginimasis ir saulės spinduliavimas gali sukelti odos vėžį, kuris, jei jis nenustatytas, gali plisti visame kūne, užkrėsdamas kitus organus. Dermatologai kiekvieną dieną rekomenduoja naudoti apsaugos nuo saulės, kad išvengtų odos vėžio.

SPF 30 ar aukštesnė

Pasak Amerikos dermatologų akademijos (AAD), kasmet Jungtinėse Amerikos Valstijose apie 1 mln. Žmonių kasmet gauna odos vėžio diagnozes. Siekiant sumažinti riziką, AAD rekomenduoja naudoti plačią spektrą apsaugos nuo saulės, apsaugančią nuo UVA ir UVB spindulių. UVA spinduliai giliai įsiskverbia į odą ir silpnina organizmo imuninę sistemą, todėl ji tampa labiau linkusi į tokias ligas kaip odos vėžys. UVB spinduliai sukelia odos deginimą ir nulupimą.

Atsparus vandeniui

AAD rekomenduoja naudoti apsaugos nuo saulės spindesį, kurio SPF yra ne mažesnis kaip 30. SPF reiškia saulės apsaugos faktorių, ir jis naudojamas norint nustatyti, ar saulės spinduliai blokuoja saulės spindulius. Viskas, mažesnis nei SPF 30, yra pernelyg silpnas, kad būtų užtikrinta tinkama apsauga.

Populiariausios rekomenduojamos apsaugos nuo saulės priemonės prekės ženklai

AAD taip pat rekomenduoja, kad visos apsaugos nuo saulės priemonės būtų atsparios vandeniui, ypač jei planuojate plaukioti ar užsiimti vandens veikla. Jei apsauga nuo saulės nėra atspari vandeniui, ji lengvai nusiplauna, kai tik jis pateks į vandenį. Dėl to apsauga nuo saulės nuo vėžio bus neigiama. Naudojant vandeniui atsparų apsaugos nuo saulės, užtikrinama, kad jūs būsite apsaugoti vandenyje ir iš jo.

Remiantis “Coolibar” 2008 m. “Saulės apsauginių drabužių” gamintojo atliktu tyrimu, penkių dermatologų rekomenduojamų apsaugos nuo saulės prekių ženklų yra Neutrogena, Coppertone, Aveeno, Blue Lizard ir SolBar. Tyrimas buvo atliktas kasmetiniame Amerikos dermatologų akademijos susirinkime. Šie gaminiai gamina apsaugos nuo saulės produktus, kurie atitinka AAD veiksmingos ir galingos apsaugos nuo saulės kriterijus.