Dalinės žarnos užkimšimo simptomai

Pilvo požymiai

Dalinė žarnyno užkietėjimas, taip pat vadinamas daline žarnyno obstrukcija, yra būklė, kai jūsų žarnos yra iš dalies užblokuotos. Šis užblokavimas gali sustabdyti arba sulėtinti išmatų medžiagos pratekėjimą per savo žarnyną. Jei laikotės tokios būklės kaip pilvo operacija, vėžys, divertikulitas, sukibimas arba didelis kasdieninis narkotinių medžiagų kiekis, galite pasakyti, kad gali būti dalinis žarnų blokada. Procesas iki visiško žarnyno obstrukcijos gali būti pavojingas gyvybei. Žinant dalinės žarnos užteršimo požymius ir simptomus, galite nustatyti problemą, kol ji pasieks tokį sunkumą.

Pykinimas ir vėmimas

Pilvo skausmas yra neapibrėžtas daugelio medicininių problemų simptomas, įskaitant dalinį žarnos užkampimą. Kai žarnynas yra iš dalies užblokuotas, žarnyno turinys pradeda veikti atsargiai. Tai gali sukelti skausmą ir pilvo spazmus, taip pat sustorėjimą ir pilvo pūtimą, sako Nacionalinis sveikatos institutas. Sunkumas yra nepatogus pilvo skausmas, kurį galite pastebėti, nes jūsų drabužiai jaučiasi griežtesni. Kieta ar tvirta pilvo dalis, kai nėra raumenų, yra pavėluotas užkimšimo ženklas, todėl reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Vidurių užkietėjimas ir viduriavimas

Atitiktis mažėja, kai maistas tinkamai neperkauja per žarnas. Jūs galite jaustis pilnai valgę labai mažą kiekį ir gali lengvai susierzinti su įsotinimu. Pasak nacionalinių sveikatos institutų, net jei nevalgote maisto produktų, kurie sukelia didelę dujų gamybą, pvz., Žalių daržovių, galite išmesti didelius flatus kiekius. Medžiagos, kurios iš dalies užkels jūsų žarnas, gamina didelį kiekį dujų kaip šalutinį sėdimąjį, neapsaugotą, kuris gali sukelti pykinimą. Vėmimas yra silpnas simbolis su žarnyno kliūtimis ir gali reikšti, kad jūsų dalinis obstrukcija blogėja. Kai valgomas maistas negali perduoti dalinio žarnyno obstrukcijos, jis gali sugrąžinti per virškinamąjį traktą. Vėmimas su dalinėmis žarnyno kliūtimis daugiausia priklauso nuo užblokavimo vietos, sunkumo ir maisto.

Ilgalaikis vidurių užkietėjimas ir viduriavimas yra dalinio žarnos obstrukcijos požymiai. Vidurių užkietėjimas įvyksta tada, kai medžiagos negali išlaikyti užkimšimo ir toliau žengia pro žarnyne. Tačiau, kai dalinai užblokuojamas, kai kurios maisto medžiagos daro kelionę mažu kiekiu grynos skysčių išmatos. Jei viduriavimą nustatote kaip turinčią skystą išmatą, tai gali būti vidurių užkietėjimas ir viduriavimas. Šie nedideli skystieji išmatos tęsiasi neribotą laiką, kol dalinis užblokavimas yra išspręsta, o visas turinys gali vėl praeiti per jūsų žarnyną.