Ženklai aš ištraukė raumenį į mano nugarą

Apžvalga

Nugaros skausmas yra kažkas, apie kurį kiekvienas savo gyvenimą sprendžia, bet kai kuriais savo gyvenimo aspektais. Nors gydytojo tyrimas gali būti sunku nustatyti, ar tai nervingasis nervas, nugaros smegenų sutrikimas, įtemptos raumenys ar traukti raumenys. Tačiau tam tikri simptomai gali padėti jums diagnozuoti skausmą kaip traukiančią raumenį. Deja, jei turite nugaros raumenį, tai nėra daug, jūs galite ne tik pailsėti, leisti (jei įmanoma) ir leisti gamtams eiti. Bet jei pasireiškia ilgalaikis nugaros skausmas, kuris trunka ilgiau nei vieną savaitę arba, atrodo, kad vis sunkėja, būtinai kreipkitės į gydytoją.

Neatidėliotinas skausmas

Mount Sinai medicinos centras iš karto nurodo skausmą ir diskomfortą kaip vieną iš pirmųjų raumenų požymių. Kitas signalas yra tai, kad, bandydami naudoti ar pritvirtinti raumenis, iškart patiria skausmą.

Patinimas ir švelnumas

Po pradinio sužalojimo (traukiamas raumenys yra mažesnių plaušelių raumuo ar sausgyslių ištempimas ar ašarojimas), aplink nukentėjusio raumens plotas greičiausiai bus švelnus. Sinajaus kalnas sako, kad po odos paviršiaus gali atsirasti patinimas ir net mėlynė, jei žala yra pakankamai rimta ir raumenys yra arti paviršiaus.

Atleidimas nuo poilsio ir tam tikra veikla

Mičigano universiteto sveikatos sistema (UMHS) praneša, kad daugumoje ūminių nugaros skausmų atvejų (dažniausiai dėl raumenų traukimų ar įtampų) problema iš esmės atsiranda maždaug nuo keturių iki šešių savaičių, kai yra poilsio ir kruopštaus fizinio aktyvumo. Tačiau gydytojai pataria ne per daug poilsio. UMHS teigia: “Gulėti lovoje ar sugriauti veiklą nėra naudinga. Žmonės gerėja greičiau, jei jie išlieka aktyvūs namuose ir darbe. Daugeliu atvejų gali būti naudinga bendroji pratybų, tokių kaip vaikščiojimas, plaukimas ar važiavimas stacionariu dviračiu.”