Vietinės linų aliejaus naudojimo odai nauda

Raukšles raukšles

Remiantis “Essortment.com”, “Flaxseed”, dar vadinama linų sėmenimis, yra mėlynas žydintis augalas, auginamas Vakarų Kanados prerijose dėl savo turtingų aliejų. Kai kurie mokslininkai teigia, kad linų sėmenų aliejus yra svarbiausias sveikatingumo papildas, šalia daug vitamino. Beveik kiekviena kūno sistema gali pasinaudoti savo natūraliomis savybėmis. Omega-3 riebalų rūgštys yra labai aukštos, reikalingos sveikai širdies ir imuninės sistemos funkcionavimui, taip pat padeda atkurti odos sveikatą. “Flaxseed” sudėtyje yra iki 50 proc. Daugiau omega-3 riebalų rūgščių nei žuvies taukų papildai, teigia “Essortment.com”. Kai vietinis naudojamas, aliejus gali būti efektyvesnis odos gydymui negu vartojant kaip papildą. Turėkite omenyje, kad linų sėmenų aliejus lengvai gali sugadinti ir geriausiais rezultatais turėtų būti laikomas gintaro spalvos konteineryje šaldytuve, pasak “Flaxseed-Oil.net”.

Psoriazės gydymas

Oda pagaminta iš baltymų ir reikalauja baltymų atkurti jo sveikatą. Oda-3 baltymų, esančių sėmenų aliejuje, išlygina raukšles, padėdamas atkurti odos ląsteles. Kaip natūralus raukšlių išgydymas, patrinkite 1 valgomą šaukštą. Nuo linų sėmenų aliejaus iki raukšlių iki keturių kartų per parą, pradedant ryte, kai atsibunda, siūlo EarthClinic.com. Taip pat galite pertraukti atidarytą vieną aliejinių augalų papildų kapsulę ir patrinti aliejų paveiktoje teritorijoje. Viename tyrime, kurį atliko Donaldas Rudinas, M.D., tų asmenų, kurie vieną ar keturis mėnesius naudojo linų sėmenų aliejų, odą, “Herbal-Powers.com” teigimu, buvo “tvirtesnė ir elastingesnė, geresnė tekstūra ir tonas”.

Gydymas egzema

Linų sėmenų aliejus buvo naudojamas odos būklės psoriazei gydyti, kai odos uždegimas ir dirginimas. Pasak “Herbal-Powers.com”, psoriazės sergančio žmogaus odai junginiai, sukelianti uždegimą, yra daug didesni už įprastą. Psoriazė buvo susijusi su esminių riebiųjų rūgščių (EFA) trūkumu, pavyzdžiui, omega-3. Linų sėmenų aliejus, vartojamas vietoje, gali suteikti EFA, reikalingų inhibuoti organizme esančius junginius, sukeliančius uždegimą.

Ekzema yra būklė, sukelianti sausą, sudirgusią ir nelygus odą. Pasak Herbal-Powers.com, epidermio ląstelės gali konvertuoti pagrindines riebalų rūgštis iš linų sėmenų aliejaus į prostaglandino hormonus, o tai lemia odos gludumą ir drėgmę. Tai pagerins odos tekstūrą ir bendrą būklę. Linų sėmenų aliejus taip pat gali padėti sudrėkinti drėgmę į odą, todėl jis yra bendras ingredientas kūno losjonuose, apsaugos nuo saulės ir kitų sausos odos gydymo būdų.