Statistika apie sveiką mitybą

Apžvalga

Deja, amerikiečiams atrodo, kad sveikas maistas nėra status quo. Pirmasis žingsnis yra tai, kad visuomenė yra problema. Yra šokiruojantys statistiniai duomenys, kurie rodo, kodėl tiek daug amerikiečių kyla dėl nutukimo sukeliančių ligų. Mūsų visuomenės maitinimosi įpročių keitimas vienu metu gali būti atliekamas vienu žingsniu.

Pilno grūdo

Rekomenduojama, kad ne mažiau kaip pusė mūsų grūdų būtų sveiki grūdai, tačiau, remiantis visiško grūdų tarybos duomenimis, amerikiečiai vis dar nevalgė pakankamai viso grūdų. Deja, tik 11 proc. Amerikiečių grūdų yra sveiki grūdai. Jūs galite padidinti savo grūdų suvartojimą keičiantis kai kuriuos bendrus maisto produktus namuose. Vietoj baltųjų ryžių pabandykite pilną rudą ryžių. Vietoj baltos duonos turi visą grūdų duoną. Iš naujo susikurkite senus receptus, stengdamiesi išmaišyti sveiki grūdus, kurių niekada nesistengėte, pvz., Quinoa.

Vaisiai ir daržovės

Remiantis Ligų kontrolės ir prevencijos centrais, dauguma amerikiečių atsilieka nuo rekomenduojamos dienos vaisių ir daržovių suvartojimo. Ligos kontrolės ir profilaktikos centruose 32,5 proc. Suaugusiųjų vartojo vaisius du kartus ar daugiau kartų per dieną, o 26,3 proc. Vartojo daržoves tris ar daugiau kartų per dieną 2009 metais. Suaugusiesiems turėtų būti dvi porcijos vaisių ir trys iki penkerių Daržovių porcijos per dieną. Galite padidinti savo suvartojimą, įsitikindami, kad daržovės yra daugiau nei tik valgomojo lėkštelės patiekalas, turintys sveikų vaisių, pavyzdžiui, užkandžių ir desertų, ir užtikrinant, kad vaisiai būtų jūsų pusryčių dalis.

Diabetas

“Healthfinder.gov” teigimu, iki 2050 m. Vienas trečdalis amerikiečių suaugusių serga cukriniu diabetu. Diabetas turi didžiulį poveikį sveikatos priežiūros išlaidoms ir suaugusiųjų bei jų šeimos gyvenimo kokybei ir gali sukelti komplikacijų, kurios taip pat yra didelės medicinos ir Žmogaus gyvybės sąnaudos. Diabetas yra paveldimas, tačiau 2 tipo diabetas gali būti blogų mitybos įpročių ir nutukimo rezultatas. Sužinokite, kaip išvengti diabeto. Pasitarkite su savo gydytoju apie savo keliamą riziką ir įprastus sveikos mitybos įpročius.

Nutukimo kaina

Amerikiečiai moka už nutukimą. Pasak Ligų kontrolės ir prevencijos centrų, medicininės išlaidos, susijusios su nutukimu, 1998 m. Sudarė 9,1 proc. Visų JAV sveikatos priežiūros išlaidų ir galėjo siekti 78,5 mlrd. JAV dolerių. Šios išlaidos yra susijusios su nutukimu sergančių ligų ir mirčių. Gaukite kasmetinę fizinę informaciją su savo gydytoju ir aptarkite savo svorį, svorio tikslus ir, jei reikia, numesti svorį.