Plonas greitas trūkumas

Apžvalga

“Slim Fast”, dietinis papildas, kuris buvo maždaug metų, suteikia dietų geriamojo maitinimo pakaitalą vieną ar du kartus per dieną, kurių kiekvienas yra apie 240 kalorijų. Gėrimas pakeičia maistą ir mažina kalorijas, todėl galima lengvai ir greitai suvartoti kalorijų kiekį dietos metu arba važiuojant. Tačiau tuo pačiu metu jis turi ir daugybę trūkumų. Supratimas bet kokio maisto papildymo privalumus ir trūkumus padės vartotojams išmintingiau pasirinkti dietą, mažinti svorį ir, galų gale, pasiekti ilgalaikių rezultatų.

Kaina

“Slim Fast” nėra pigus – “12.83-uncijų” Slim Fast “miltelių purtyklų mišinio dėžutės parduodamos vidutiniškai nuo $ 7.44 iki $ 28.63. Miltelių kanistrai vidutiniškai sudaro 14 porcijų ir juos reikia sumaišyti su pienu (pagal maišymo instrukcijas rekomenduojama naudoti mažai riebalų arba nugriebto pieno).

Kalorijos

Iš anksto sumaišyto “Slim Fast” porcija gali siekti maždaug 240 kalorijų, o stiklas, sumaišytas su maistu, o riebalų neturintis pienelis – apie 190 kalorijų. Ne daug, bet 40 kalorijų, gaunamų iš riebalų, atsižvelgiant į “Chocolate Royale” skonio indo mitybos faktus. Bendras riebalų kiekis sudaro beveik 7 proc., O angliavandeniai gali svyruoti apie 17 gramų, tai yra daug angliavandenių žmonėms, turintiems mažai angliavandenių ar angliavandenių turinčią dietą. Norėdami išgerti, kiekvienoje “Chocolate Royale” miltelių porcijoje yra 9 gramai cukraus, kuris yra maždaug 35 kalorijos vien tik cukraus. Šios kalorijos prideda, sukuria ne tokius sveikuosius gėrimus tiems, kurie nori sumažinti cukrų ir angliavandenius.

Valgymo įpročiai

Nors “Slim Fast” gėrimai yra suprojektuoti kaip maistinių medžiagų pakaitalai, jie tikrai nėra skirti padėti vartotojams išmokti geresnių ar maistingesnių mitybos įpročių. Greitas sprendimas, “Slim Fast” gali pasiūlyti dietoms pradėti dietą, tačiau nesugeba išmokyti žmonių, kaip pasirinkti sveikus, mažai kalorijų ir mažai riebius maisto produktus, kurie siūlo subalansuotą ir maistingą dietą, skirtą ilgalaikiam svorio netekimui ir valdymui .

Maža maistinė vertė

Maždaug 240 kalorijų iš iš anksto sumaišyto ir paruošto gerti gali ir tik apie 200 kalorijų, sumaišytų su milteliais, “Diet” gėrimai neduoda daug dietinės vertės. “Slim Fast” rekomenduojama pakeisti pusryčius ir pietus, o dieteris valgys maistingą vakarienę. Tačiau tai padaro dieteriu 1000 kalorijų ar mažiau dietos, kuri gali būti mažesnė už jo kasdieninę funkciją, priklausomai nuo pratimų lygio ir fizinės būklės.