Muslio galios šalutinis poveikis

Neigiamas šalutinis poveikis

“Musli Power Xtra” yra vaistažolių priemonė seksualinei disfunkcijai, kurią gamina ir parduoda “Kunnath Pharmaceuticals”. Pagrindinis ingrediento produktas yra safed musliu – vaistažolių preparatas, naudojamas Indijos pietuose Radžastane, Šiaurės Gudžarate ir Vakarų Madhya Pradesh regione gydyti seksualines ir imunologines ligas. Nors buvo atliktas mokslinis tyrimas dėl saugaus muslių seksualinės naudos ir sveikatos, tai nėra FDA patvirtintas vaistas, kurio šalutinis poveikis ar kontraindikacijos nėra žinomi. Produkte taip pat yra indų žolelių papildų, tokių kaip kapikachu, muringa ir aswagandha, kurios visos yra laikomos seksualinėmis stimuliacijomis. Pasitarkite su savo gydytoju prieš vartodami Musli Power.

Laisvieji radikalai

“Kunnath Pharmaceuticals” savo tinklalapyje teigia, kad “Musli Power Xtra” neturi žinomo neigiamo šalutinio poveikio ir yra saugus žmonėms vartoti, nes jis gaminamas iš organinių žolelių ingredientų. Įmonė teigia, kad produktas yra saugus žmonėms, sergantiems aukštu kraujospūdžiu, maitinančioms maitinimą moterims ir žmonėms, sergantiems reumatoidiniu artritu. Tačiau bendrovė nepateikia medicininių tyrimų, kad pagrįstų šiuos teiginius, ir mažai mokslinių duomenų apie šio preparato saugumą. Pagal psichologo Janice B. Swanson pranešimą “Mayo Clinic” interneto svetainėje yra mažai įrodymų, kad dauguma medžiagų, kurios laikomos ” Natūralūs vaismedžiai iš tikrųjų dirba. “Swanson” priduria, kad šių produktų tyrimas yra labai ribotas, todėl prieš vartojimą reikia imtis atsargumo priemonių, kad būtų išvengta galimo pavojaus sveikatai, be kita ko, ieškant kvalifikuoto gydytojo, žinančio jūsų dabartinę sveikatos būklę, sveikatos būklės ir bet kokių vaistų, kuriuos galite vartoti, nuomonės.

Širdies liga

Nors “Mulsi Power Xtra” pirmiausia parduodamas, kad gydytų impotenciją ir kitas seksualinės disfunkcijos formas, vienas iš papildomų padarinių gali būti laisvųjų radikalų kiekio sumažėjimas jūsų organizme. Manoma, kad laisvieji radikalai išprovokuoja su amžiumi susijusias ligas, tokias kaip aterosklerozė, arterijų sienelių storėjimas dėl cholesterolio ir kitų riebalų medžiagų. Kai kurie tyrimai parodė, kad “Chlorophytum borvilianum” yra moksliškai žinomas kaip “antioksidantas”, neutralizuojantis laisvuosius radikalus organizme. “2010 m. Tyrimas Indijos Sardar Patel universitete daro išvadą, kad in vitro saugaus muslių tirpalo naudojimas” Stiprus antioksidantas “, kuris gali sumažinti laisvųjų radikalų atsiradimą organizme. Tyrimas nesusijęs su tokių produktų, kaip Musli Power Xtra, vartojimu per burną, turinčių tą patį poveikį, tačiau reikia daugiau tyrimų apie produktą.

Tolesni tyrimai, atlikti Sardar Patel universitete Gudžarate, Indija, rodo, kad saugi muslia gali veiksmingai kontroliuoti cholesterolio kiekį kraujyje. “Klinikinės ir eksperimentinės farmakologijos ir fiziologijos” 2007 m. Kovo mėn. Paskelbtame tyrime padaryta išvada, kad 0,7-1,5 gramų “Musli Power” paros dozė vyrams albinoso žiurkėms žymiai padidino aukšto lygio lipoproteinų cholesterolio kiekį kraujyje. Didelio tankio lipoproteinų cholesterolis, kartais vadinamas “geru cholesterolio kiekiu”, padeda sumažinti širdies ligos atsiradimą. Pagrindinės veikliosios sudedamosios dalys saugomame musliu yra saponinai, kurių anti-mikrobų, priešgrybelinių ir cholesterolį mažinančių poveikių poveikis Suvartojama dietoje. Tačiau “Musli Power” saponinų ir kitų natūraliai atsirandančių cheminių medžiagų dozavimas, vaistų ar maisto sąveika nebuvo moksliškai ištirta. “Kunnath Pharmaceuticals” teigia, kad Musli Power Xtra neturi jokių kontraindikacijų, bet nesugeba pateikti nepriklausomų tyrimų rezultatų, dėl kurių buvo padaryta tokia išvada.