Infekcijos požymiai angoje, kurioje išgautas išminties dantis

Karščiavimas

Įsikūręs pačiame burnos gale, išminties dantys yra paskutinis išsiveržimas ir paprastai atsiranda bet kuriuo metu nuo jūsų vėlyvųjų paauglių iki dvidešimties metų vidurio. Žmonės paprastai turi keturis išminties dantis, pagal geresnio sveikatos kanalo, su vienu dantukais kiekvienos burnos pusės viršuje ir apačioje. Kaip ir bet kuri kita kūno žaizda, skylė, kurioje išgautas išminties dantis, gali užkrėsti. Galite pastebėti infekcijos požymius vienu ar kelių rodiklių deriniu, todėl kuo greičiau turėtumėte kreiptis į savo odontologą.

Švelnumas

Karščiavimas yra patikimas infekcijos ženklas po išminties danties ištraukimo. MedlinePlus pastebi, kad kūno temperatūros padidėjimas ar karščiavimas yra vienas iš būdų, kaip organizmas kovoja su infekcija. Dauguma infekciją sukeliančių bakterijų pradeda mirti esant aukštesnei nei 98,6 laipsnio Fahrenheito temperatūrai, o suaugusieji paprastai laikomi karščiu, jei jų temperatūra pakyla virš 99 laipsnių Fahrenheito. Jei manote, kad esate užkrėstas skylę, kurioje buvo išgautas išminties dantis, paimkite savo temperatūrą. Jūsų odontologas greičiausiai skirs antibiotiką infekcijai gydyti ir jūsų temperatūrai sumažinti.

Išleidimas

Infekcijos dažnai lydi infekcijos vietos jautrumu, tačiau skausmas ar jautrumas savaime gali nereiškia, kad esate užkrėstas skylę, kurioje pašalintas jūsų išminties dantis. Žmonės, kurie išgauna išminties dantį, patirtų skausmą ištraukimo vietoje, iš pačios ekstrakcijos ir iš dygsnių, naudojamų padėti išardyti dantį, kuris buvo paliktas išminties danties. Jei pasireiškia stiprus skausmas, gali būti sausa lizdas, ypač Jei skausmas tęsia žandikaulio liniją link ausies. Pasak bendrosios stomatologijos akademijos, sausos lizdinės plokštelės atsiranda, kai kraujo krešulys ar šašas apsaugo žaizdą nuo jūsų išminties danties ištraukimo. Tai gali atsitikti, kai sukursite traukimo judesį burnoje, kaip tada, kai šerkšote šiaudais ar rūkote. Turint sausą lizdą nereiškia, kad turite infekciją, bet jūsų žandikaulių audinys dažniau užkrėsti be kraujo krešulių, kad apsaugotų jį nuo maisto liekanų ir bakterijų. Jei turite sausą lizdą, jūsų odontologas greičiausiai jį gydys medikamentine marle, kad sumažintų skausmą. Jei jūsų sausa lizdinė plokštelė užkrėsta, ji greičiausiai skirs antibiotiką kovai su infekcija.

Kaip atviros žaizdos ant odos gali užkirsti kelią pūliai, todėl gali sužaloti, kai buvo išgautas jūsų išminties dantis. Jei turite infekciją, žaizdoje gali išsivystyti geltona arba balta išskyra ar pusė. Kadangi susitraukia žaizda, ji gali nutekėti ar išsilieti į burną, dėl to blogas ar sūrus skonis. Jei jūsų išminties danties ištraukimo vietoje turite infekciją, jūsų odontologas greičiausiai paskirs antibiotiką, kuris užmuš infekciją ir sukels pusę nustojus formuotis.