Geriausios eterinės aliejaus, skirtos patinimui ir gabaliukams

Gumbai ir patinimas gali atsirasti dėl daugybės blogybių. Gumbai gali būti naudojami įvairioms odos ligoms, įskaitant virškinimą, šaltkrėtis, krūtinės ląstą, hemorojus ir spuogus. Patinimas gali būti susijęs su tomis problemomis arba į labiau apibendrintą patinimą, kaip skysčių susilaikymą. Laimei, eteriniai aliejai, kurie paprastai turi priešuždegiminį poveikį granulėms ir patinimui, dažniausiai būna plataus spektro. Visada pasitarkite su savo gydytoju prieš bandydami gydyti vaistus nuo alergijos ar aromaterapijos.

Pateikite ramunėlių aliejų tiesiai į patinę zoną, siūlo Merilendo universiteto medicinos centras. Nors vokiečių ramunėlių ir romėnų šiek tiek pakeičiamos, vokiečių arba mėlynos spalvos tipai geriausiai tinka vidaus reikmėms, pvz., Gabalams ir patinimui, teigia žolininkė Jeanne Rose. Azuleno kiekis vokiškame ramunelyje ne tik veikia kaip priešuždegiminis, bet ir turi dezinfekavimo savybių, todėl jis yra dvigubai naudingas vabzdžių įkandimams ir kitoms žaizdoms, kuriose patinimas yra susijęs su išsiliejimu. Švelniai įlašinkite vieną ar du lašus ant patinę srities su lašintuvu. Jei norite didesnio ploto, pamerkite švarią šluostę esminiu aliejaus ir vandens mišiniu, naudojamu kaip kompresas. Žolelių Kathi Keville’o knyga “Sveikatos ir gydymo žolelės” rekomenduoja šiltą suspaustą, raugintą ramunėlių, raguolių, imbiero ir levandų eterinių aliejų, pakeistą paprastu šalto vandens suspaudimu.

Jei patinimas atsiranda dėl sulaikytų maisto produktų arba dėl priešmenstruacinio įtempimo, į geresnę strategiją gali būti pridėta eterinių aliejų į vonią. Autorius Billas Gottliebasas “Naujieji gamtos išgydymo variantai” siūlo į šiltą vonią įtraukti 60 kadatų kadagių, kiparisų ir geranijos eterinių aliejų. Kadagio gebėjimas ekstrahuoti skysčius nuo odos taip pat naudingas tokiose sąlygose kaip genitalijų karpos. Įpilkite tris lašus į šilto vandens baseiną ir naudokite kaip sitz vonią.

Naudokitės kipariso aliejumi tokiu pačiu būdu, kokį galėtumėte naudoti kadagio, sako Rose. Abu puikiai veikia vonioje, kad sumažėtų vandens susilpnėjimas ir kiti patinimai. Kai naudojamas suspaudžiant, kipariso aliejus turi rimtų pasekmių padidėjusiam prakaitui ir aliejaus liaukoms, todėl jis yra naudingas gabalams, susijusiems su užsikimšusiomis liaukomis.

Dėl užsispyręs verda ir kiti abscesai, pasukite į arbatmedžio aliejų. Pasimkite dušu arba vonią, kad minkštintumėte vietą, tada vieną lašą įlašinkite tiesiai į virinimą, siūlo Gottlieb. Pakartokite kasdien, kol išnyks vienkartinis. Arbatos medžio aliejus gaunamas iš Australijos medžio Melaleuca alternifolia. Nors laikoma itin stipria, arbatmedžio aliejus gali būti dengiamas odai be praskiedimo. Remiantis Jeanne’u Roze’u, kitos su patinimu susijusios ligos, kurioms jis gali būti naudojamas, yra spuogai, šaltkrėčiai, vabzdžių įkandimai ir dantų abscesai. Be to, “jos bakterinis poveikis padidėja, kai yra kraujas ar puse,” – praneša “Rose”.

Į geriamąsias aliejaus įpilkite į vonią, kad sumažintumėte skysčių susilaikymo patinimą. Tai taip pat mažina skausmą dėl šalčio opos, spuogų ir klaidų įkandimų. Aliejus, taip pat žinomas kaip rožių geranijos aliejus, gaunamas iš žydinčių žolelių Pelargonium graveolens. Manoma, kad tai naudinga balansuojant aliejines liaukas, kurios sukelia odos uždegimą, taip pat padeda spręsti hemorojus, spuogus ir šaltkrėtis. Skieskite jį nešiklio aliejuje arba vonios vandenyje vietiniam vartojimui.

Apžvalga

Ramunėlis

Kadagys

Cypress

Arbatmedžio aliejus

Geranium