Geriausias plaukimo treniruotes

Apžvalga

Geriausi plaukimo treniruotės priklauso nuo jūsų fitneso lygio ir tikslų. Kadangi plaukimas yra viso kūno treniruotės patirtis, jūs gausite naudos iš vandens ir bandykite keletą smūgių. Jei tik pradedate, geras pradedantiesysis įtraukia visus smūgius, remdamasis pagrindais. Jei esate pažengęs plaukikas, techninės treniruotės, kurios suskaido jūsų insultą, padeda išsaugoti savo formą ir išlaikyti veiksmingą insultą. Jei naudojate vandenį bendram fitneso režimui, neatsižvelgdami į širdies ir kraujagyslių būklę, tada gręžtuvai su paplūdimio kamuoliu gali padėti paruošti paplūdimį.

Pagrindinė treniruotė

Pradėkite nuo keturių Freestyle raundų sušilimo, po kurio seka dvi laisvojo stiliaus ir smūgio taškai. Vykdykite po vieną kiekvieno smūgio lapą: freestyle, breaststroke, backstroke ir drugelis. Sutelkkite mažiau dėmesio į savo techniką ir dar daugiau, kad pasiektumėte lapo pabaigą. Poilsis 30 sekundžių kiekvieno rato pabaigoje. Baigti su keturių laisvojo stiliaus ir dviejų pasirinktų smūgių ratų atvėsimu. Išbandykite tris savaites tris kartus per savaitę. Kai jaučiatės patogiai, padidinkite kiekvieno atskiro insulto atstumą iki dviejų ratų, o tada tris.

Išplėstinė treniruotė

Išplėstinės plaukikės ieško širdies ir kraujagyslių treniruotės ir geros technikos treniruočių. Pertraukite savo rinkinius įtraukdami gręžimo treniruotes. Pradėkite nuo 12 laisvo stiliaus raundų, po kurio seka 8 laisvo stiliaus smūgio žingsniai. Tada atlikite treniruotės gręžimą į krūtinę, sutelkiant dėmesį į jūsų slidę – pamatyti, kiek toli galite slinkti su kiekvienu smūgiu – ir kvėpuoti kiekvieną kitą smūgį aštuoni ratai. Kitas, plaukite 15 laisvojo stiliaus traukimo ratų, naudodamiesi traukiniu plūduriu ir traukite strėles, kad galėtumėte dirbti nugaros ir rankos raumenyse. Tada sutelkite dėmesį į savo drugelio spąstelį, naudodamiesi spintele ant aštuonių ratų. Tada plaukite dvi ratus, 10 atskirų laikų, naudodami insulto skaičių ir laiko gręžimą. – Plaukite du ratus, skaičiuodami kiekvieną ratą ir pridėdami laiko. Stenkitės skaičiuoti tą patį kiekvienam rinkiniui arba jį sumažinti. Atsipalaiduokite su 10 laisvo stiliaus ratu.

Pagrindinis mokymas

Pagrindiniai mokymai naudoja jūsų nugarą, abs ir daugelį kitų jūsų organizmo raumenų, kad jūsų kūnas būtų sveikas ir tinkamas. Vanduo užtikrina pastovų treniruotės atsparumą ir leidžia atlikti visą judesių spektrą. Pradėk nuo ritinio. Paimkite savo paplūdimio kamuoliuką ir gulėkite ant nugaros su rutuliu, prisegtu priešais jūsų kūną. Stenkitės apvirsti, vairuojant pečių žemyn ir nugarą. Užpildykite 10 ritinių. Jei pastebėsite, kad tai per sunku, pabandykite pasukti iš vienos pusės į kitą; tada nukreipkite į giluminį vandenį ir nusiprauskite rankomis. Ištieskite kojas tiesiai žemyn. Pasukite vieną koją į juosmenį, pirštai pažymėtos. Laikykite 10 sekundžių, po to žirklės sparnuokite ir perjunkite kojas, vėl laikykite 10 sekundžių. Užbaikite 10 pasikartojimų prieš poilsį. Tai gali būti sudėtinga pagrindinė treniruotė.