Geriausias maisto produktas, skirtas auginti

Pasak “MayoClinic.com”, raumenų pripūtimas ir raumenų auginimas gali būti naudingas jums įvairiais būdais, tame tarpe stiprinant kaulus, išlaikant stabilų svorį, sumažindamas jūsų sužalojimo riziką fizinio krūvio metu ir vykdydamas užduotis bei didindamas savo ištvermę ir dėmesį dienos metu . Nors sveika bendra mityba yra svarbi, tam tikri maisto produktai gali padėti jums raumenis sukurti greičiau nei kiti, kai kartu su tinkamu pratimų įpročiu.

Pasak “StrongLifts.com”, sveiki kiaušiniai yra vienas iš geriausių maisto produktų, kuriuos galite valgyti, kad galėtumėte pagaminti raumenis ir išpjauti raumenis. Visuose kiaušiniuose yra 7 g baltymų viename kiaušinyje, jie yra supakuoti su vitaminais A, D ir E, taip pat cholesterolio, kuris padės padidinti testosterono kiekį, pagrindinį raumenų augimo hormoną. Pagal “StrongLifts.com” cholesterolio kiekį neturėtų būti susirūpinęs, nes dietinis cholesterolio kiekis nėra toks pat kaip cholesterolio kiekis kraujyje.

Rūgšta raudona mėsa supakuota su baltymu, vitaminu B12, geležimi, cinku, kreatinu ir karnozinu. Visa tai gali padėti jums sukurti raumenis kartu su reguliaraus fizinio krūvio metu. Pasak “StrongLifts.com”, į žolę maitinamą jautieną taip pat yra omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra naudingos uždegimui mažinti.

Remiantis “Men’s Health” duomenimis, migdolai yra vienas iš geriausių vitamino E šaltinių, kuris padeda raumenims kurti, apsaugodamas kūną nuo laisvųjų radikalų žalos po sunkių treniruočių, dėl ko greičiau atsigauna. “Men’s Health” rekomenduoja valgyti maždaug du saujelius migdolų per dieną.

Dalis angliavandenių šeimos, quinoa yra daugiau skaidulų nei rudieji ryžiai, be glitimo ir yra visiškai baltymų. “StrongLifts.com” rekomenduoja valgyti ją kaip angliavandenių po treniruotės vietoj standartinės kainos. Kvinoją galima rasti daugumoje didžiųjų bakalėjos parduotuvėse arba natūraliuose maisto parduotuvėse ir maisto parduotuvėse.

Turkija yra daug baltymų ir mažai sočiųjų riebalų, todėl ji yra ideali priemonė raumenų auginimui. Pasak “StrongLifts.com”, Turkijoje yra daugiau kaip 0 g sočiųjų riebalų 100 g patiekaluose, o mažiausia jautiena turi apie 4,5 g sočiųjų riebalų 100 g patiekaluose.

Sveiki kiaušiniai

Liesos raudonos mėsos

Migdolai

Kvinoja

Turkija

Lašiša

Remiantis “Men’s Health”, lašišos sudėtyje yra daug baltymų ir Omega-3 riebalų rūgščių, kurios po intensyvaus treniruotės gali sumažinti raumenų baltymų skilimą, o tai savo ruožtu sutrumpina jūsų atsigavimo laiką. Kaip sukurti raumenis, jūsų kūnas turi saugoti naujus baltymus greičiau nei sugadina senąjį baltymą, teigia “Men’s Health”.