Geriausia valgyti, kai yra gripas

Apžvalga

Gripas yra kvėpavimo takų liga, kurią sukelia gripo virusai. Pagal ligos kontrolės ir profilaktikos centrų skaičių penkis iki 20 procentų amerikiečių gyventojų kiekvienais metais suserga su gripu, o 200 000 žmonių patenka ligoninėje dėl infekcijos komplikacijų. Kiekvienais metais yra skiepijama, kad apsaugotų jus nuo gripo, bet jei jūsų imuninė sistema nesugeba, tam tikri maisto produktai gali padėti jums išgyventi gripą.

Išbandykite BRAT dietą

BRAT mityba yra bananų, ryžių, obuolių ir skrudintų akronimas, kurių visi yra geras pasirinkimas, kai kenčia nuo pykinimo, skrandžio sutrikimų ir (arba) viduriavimo. “AsktheDietitian” Joanne Larsen teigia, kad šie maisto produktai kartu su gėrimais, tokiais kaip karšta arbata ir obuolių sultys, padeda kontroliuoti viduriavimą. Tiek bananai, tiek obuoliai yra pektino, tirpaus pluošto šaltiniai, kurie padeda vandeniniam išmatose tampa stipresni.

Pakeiskite prarastus kūno skysčius

Pasak “FluFacts.com”, vėmimas yra vienas iš gripo požymių, nors jis dažniau pasitaiko vaikams nei suaugusiems. Norėdami kovoti su vėmimu, nevartokite nieko valgyti ar gerti mažiausiai vieną valandą nuo paskutinio įvykio. Šiuo metu įpilkite 2 uncijos vandens ar tam tikro tipo gazuotų, citrinų kalkių gėrimų, kurie yra plokšti. Jei jie išliks, išbandykite dar 2 uncijos gėrimo kas 15-20 minučių. Po kelių valandų pradėkite vartoti daugiau gėrimų, tokių kaip sultys, karšta arbata, vaisių sultys ar gėrimai, sriubos sultinys ir želė. Tai padės pakeisti prarastus kūno skysčius, netrikdydama skrandžio.

Sumažinti vištienos sriuba

Pagal ivillage.co.uk vištienos sriuba vadinama gamtos penicilinu. Tai gali padėti išgydyti nosies užtvindymą ir yra lengvas būdas gauti daržoves, reikalingas jūsų imunitetui padidinti. Galite įdėti bitų morkų, bulvių ir moliūgų. Dėl papildomo gydomosios galios pridėti keletą kaniočių pipirų. “Fitness Magazine” redaktoriai teigia, kad kapsaicinas, esantis milteliuose, padeda plonėti gleives plaučiuose ir nosies ertmėse.

Pasiekite Imbiero šaknį

Šviežia imbiero šaknis, pagal ivillage.co.uk, gali padėti sumažinti karščiavimą ir nuolatinį kosulį, dažnai būdingą gripui. Jei norite pagaminti savo imbiero arbatą, tiesiog įpilkite du šaukštus šviežio imbiero į kavos filtrą ir įpilkite po vieną puodelį verdančio vandens. Leiskite tai kietai 10 minučių, tada gurkšnokite.

Česnakai yra puikus dekongestantas ir gripo sukėlėjas dėl kelių skirtingų priežasčių. Pirma, jame yra alliin, kuris kovoja su krūtinės uodomis. Antra, tai yra nuostabus antioksidantų šaltinis, kuris padeda sunaikinti savo kūną esančius laisvuosius radikalus, kurie kenkia jūsų ląstelėms.

Išbandykite daugiau česnako