Geriausi šiaurės pėsčiųjų poliai

Apžvalga

Šiaurės pėsčiųjų eismas – tai vaikščiojimo ir slidinėjimo be sniego kryžius. “Nordic Walking USA” pažymi, kad vaikščiojimas su ašigaliais, specialiai suprojektuotu šiaurės pėsčiomis, suteikia jūsų viršutinei kūno treniruotę, tuo pačiu padedant jums sudeginti iki 40 procentų daugiau kalorijų nei įprasta pėsčiomis. Poliai padeda išlaikyti jūsų pusiausvyrą ir stabilumą bei būna įvairių stilių. Pasirenkant polius, apsvarstykite, kokio tipo vaikščiojimo jūs atliksite, savo aukštį ir svorį bei biudžetą.

LEKI keliautojas

“Consumersearch.com” rekomenduoja “LEKI Traveler” Nordic Walking poles ir praneša, kad jie yra mėgstamiausi tarp “Nordic Walking” recenzentų. Šie poliai yra lengvai perkeliami. Jie suskaidomi su dvigubo užrakto sistema ir gali reguliuoti nuo 52 colių iki 26 colių ilgio. Jie pagaminti iš aliuminio ir pasverti šiek tiek daugiau nei svaras. “Consumersearch.com” giria polius už reguliuojamus ir lengvai naudojamus rankinius dirželius, reguliuojamą ilgį, perkeliamumą, išimamus gumos antgalius ir visą eksploatavimo garantiją. Jis kritikuoja polius už nepatogius rankenos. “Consumersearch.com” nustatė, kad “LEKI Travelers” vertinta labiau nei bendrovės pigesni lagaminai, tačiau ji pažymi, ar norite, kad būtų lengvesnis polius ir neprieštarautų daugiau pinigų. LEKI taip pat daro polius iš anglies.

“Swix Sport Nordic Walking Poles”

Jei jums nereikės nerimauti dėl perkeliamumo ir yra paslėpta dėl reguliuojamų polių, apsvarstykite “Swix Sport Nordic” vaikščiojimo polius. “TheSkiingExperts.com” recenzentas skeptiko apie sportą prieš pateikdamas polius išbandydamas, bet dabar gyrė “Nordic Walking” kaip gerą žemo smūgio pratybas, kuriam pasireiškė blogas kelio sąstingis. Kadangi poliai nėra reguliuojami, jūs perkate “Swix” polius pagal savo aukštį. Jie yra devynių dydžių ir pagaminti iš lengvųjų aliuminio lydinio medžiagų Lilehammeryje, Norvegijoje. “TheSkiingExperts.com” recenzentui patiko, kad nešlio rankena aplink rankenėlę ir polsterēta juosta, kuri atsitinka rankoje. Poliai taip pat yra su nuimamais guminiais antgaliais, skirtais papildomam stabilumui, ir DVD, kuriame paaiškinama, kaip naudoti polius ir kuo geriau išnaudoti vaikščiojimą.

“Excel Nordic Walking Poles”

Ilgalaikis kryžminis slidininkas gaudavo šiaurietišką pėsčiomis, bandydamas “Excel” rinkti polius. “FitnessTravelGear.com” apžvalga apibūdina “Excel” trenerio polius kaip tvirtą ir lengvą su patogia rankena ir reguliuojamais riešo diržais. Šie poliai yra pagaminti iš anglies kompozitų. “Excel” “All Terrain Tip” leidžia vartotojams pasirinkti tarp dviejų pozicijų, priklausomai nuo pėsčiųjų paviršiaus. Bendrovės svetainėje yra pirkimo patarimai ir patarimai, kaip naudoti polius.