Geriausi produktai ploni ploni plaukai

Apimantys šampūnai ir sąlygos

Plonas ar plonas plaukus, gali būti nelinksma. Jums nuolat reikia plauti plaukus, kad jis atrodytų šviežias, tačiau išplaunamas, jis palieka sausą, trapų ir purvinamą. Plaukai, pagaminti iš įprastų ar storų plaukų, tik sveria smulkius ir plonus plaukus, todėl jie tampa blogesni. Yra keletas plaukų priežiūros gaminių, specialiai sukurtų ploni, ploni plaukai.

Volumizing Styling Products

Yra daug šampūnų ir kondicionierių, skirtų pridėti tūrį prie plaukų, ir atrodo, kad kasdien pasirodo nauja. “Volumizing” šampūnai ir kondicionieriai teigia, kad dirbdami padengdami plauko švaistiklį ir “plūkdami” kiekvieną plaukų dalį, kad ji atrodytų storesni. Vienas iš ilgai veikiančių prekių ženklų Fuller Thicker Hair naudoja “Cell-U-Plex”, kuris, kaip sakoma, yra “sinergetinis grynų augalų ekstraktų, vitaminų ir baltymų mišinys, kuris įleidžia šia plauko šerdele, sušvelnina plaukų plaukų bendrą jėgą Kukurūzai ir plonieji ploni plaukai “. Jame taip pat teigiama, kad ilgalaikis vartojimas daro plaukus labiau išsivysčiusius ir stipresnius; kiekvienas prekinis ženklas, atrodo, turi savo “specialią sudedamąją dalį”, tačiau žiuri vis dar neatsižvelgiama į tai, ar šie šampūnai ir kondicionieriai tikrai veikia. Pasak stylist.com, apvalkalo šampūnai yra mitas. Jie sutinka, kad apimtį apimantys produktai padeda plaukuoti plaukus, nes jie yra suformuluoti taip, kad jie būtų lengvesni, bet “95% tūrio pasiekiamas iš produkto ir išpūtimo;” Užuot aklai tikėdamasis “hype”, pabandykite kelis rekomenduojamus produktus ir pažiūrėkite, ar tai yra Mitas ar magija. “Good Housekeeping” vertino “Pantene Full & Thick” kaip geriausią bendrą plaukų sustorėjančią šampūną ir kondicionierių, pranešdamas, kad jų grupės nariai sutiko, kad produktai “padarė plaukus atrodyti sklandžiau ir jaučiasi minkštesni, be to, pagerina bendrą jų gatavų Šukuosena “. Tai kainuoja maždaug 4 USD už kiekvieną.

Plaukų spalva

Nors produkcijos išmatavimai gali skirtis dėl kokybės, jie dirba. Skirtingai nuo šampūnų ir kondicionierių, kurie plaunami, volisuojantys vazos, šaknų keltuvai, serumai ir purškalai prilimpa prie plauko šerdies, suteikiant papildomą tekstūrą ir tūrį, kol juos išplaus. Yra daug prekių ženklų, kurių kainos yra labai įvairios. Stylist.com siūlo, kad kaina yra svarbi ir kad brangesnis produktas dirbs geriau ir geriau tinka jūsų plaukams, nes jis turi geresnių ingredientų. Tačiau pasirinkimas plaukų produktų iš tikrųjų yra asmeninė patirtis, o tai, kas dirba vienam plaukų galvutui, gali neveikti kitam. Išbandykite produktų asortimentą, kad galėtumėte pamatyti, kurie iš jų jums labiausiai patinka. Norėdami pradėti dirbti, “hairboutique.com” rekomenduoja išleisti šiuos “Lengvatos” aštuonių puikių plaukų priauginimo produktų sąrašą: –PhytoVolume Actif; Got2b – 2sexy Patrauklus šaknų šokoladinis souffle; – JF Lazartigue – plaukų tonų tonikas; – Rene Furterer anti-dehidratuojantis svogūnėlių minkštas minkštas laikymasis; – Leonor Greyl Voluforme purškimo nustatymas tūriui ir laikymui.

Taikant nuolatinę ar pusiau nenuilstančią plaukų spalvą, yra dar vienas būdas, kaip sudaužyti negyvas sruogas. Plaukų spalva daro plaukelius storesnes, ištempia plauko veleną, sukuriant šiek tiek nykščius ir įtrūkimus į veleną, todėl jis tampa visresnis. Taigi, tai nėra sveikiausia galimybė, tačiau jis yra labai įdomus. Henna, natūrali augalinė plaukų spalva, kuri buvo naudojama šimtus metų kai kuriose Azijos šalyse, yra gera cheminių plaukų spalvų alternatyva. Henoje yra baltymų, kurie padengia plaukų šachtą, išlygina jį ir išlaiko pusiau nuolatinę spalvą. Galite pasirinkti, ar chna yra naudojama salone, ar galite tai padaryti patys. Tiesiog būkite atsargūs, nes spalvos nėra tokios nuspėjamos kaip cheminių prekių ženklų.