Geriausi oro valytuvai sunkiems rūkantiems

Apžvalga

Remiantis JAV aplinkos apsaugos agentūros (EPA) 1993 m. Ataskaita, antriniai dūmai klasifikuojami kaip A grupės kancerogenai, taigi yra pakankamai įrodymų, leidžiančių daryti išvadą, kad jis sukelia vėžį suaugusiems. Pašalinus iš oro dūmus, gali būti apsaugoti suaugusieji ir vaikai nerūkantiems nuo jo toksinio poveikio.

RabbitAir BioGS SPA-528A labai ramus HEPA oro filtras

Pagal EPA, valytuvai, naudojantys didelio efektyvumo kietųjų dalelių oro (HEPA) filtrą, pašalina įkvepiamas daleles, pvz., Žiedadulkes ir dulkes, o anglies filtrai taip pat efektyviai pašalina cigarečių dūmus ir kvapus. “RabbitAir SPA-528A” yra “BioGS HEPA” filtravimas, pagamintas iš pažangios biotechnologinės pluošto medžiagos ir aktyvuoto anglies filtro, siekiant pašalinti išdegio dūmus dėl sunkių cigarečių naudojimo. Be to, SPA-528A neišskiria ozono, kuris taip pat gali sukelti kenksmingų padarinių sveikatai. Nors kai kurie oro valytuvai gali būti gana triukšmingi, SPA-528A naudoja šepetinį “nuolatinės srovės” variklį, naują technologiją, kuri sumažina decibelų lygį . Mažiausias iš penkių greičio nustatymų išmeta tik 19 decibelų garso, minkštesnė nei šnabždesys. Šis oro valytuvas gali padėti pašalinti cigarečių dūmus tipiškame 780 kvadratinių pėdų miegamajame. Jai suteikiama penkerių metų garantija dalims ir darbui. “RabbitAir” siūlo visą parą techninę paramą. Nuo 2010 m. SPA-528A galima įsigyti internetu apie 400 dolerių.

Daugiaekranis “XJ-3000C” oro valytuvas

“Multi-Tech XJ-3000C” oro purifierius naudoja tikrą HEPA filtrą, aktyvintojo anglies filtrą, baktericidinę UV lemputę, jonizatorių, programuojamą sanitariką ir antibakterinį išankstinį filtrą, pašalinantį beveik visas daleles ir teršalus iš patalpų oro. Sunkūs rūkalai vertins šešių skirtingų filtrų efektyvumą, pašalindami cigarečių dūmus ir kvapus, taip pat ramiai veikiant, mažai energijos suvartojančioms medžiagoms ir mažoms filtro pakeitimo išlaidoms. Mažas nešiojamasis įrenginys aprėpia iki 500 kvadratinių pėdų. “Multi-Tech XJ-3000C” galima įsigyti internete nuo 2010 m. Apie 129 JAV dolerių.

“Alen A375UV Multi Gas” oro valytuvas

Norint pašalinti cigarečių dūmus didesniose vietose, “Alen A375UV Multi Gas” oro valytuvas naudoja tris skirtingų tipų filtrus, skirtus pašalinti kvapus, dulkes, žiedadulkes ir pelėsius. Šiame įrenginyje naudojamas išankstinis filtras, skirtas pašalinti dideles daleles, pvz., Dulkes ir plaukus, ir išsaugoti filtro, kuris yra tikras HEPA filtras alergenų šalinimui, plius aktyvinto anglies filtras ir dvi UV lempos, sunaikinančios virusus ir bakterijas, gyvenimo trukmė. A375UV gali išvalyti iki 800 kvadratinių pėdų ir turėti tik vieną filtrą. Jis turi keturių greičių nustatymus, erdvę taupančią, montuojamą ant sienos dizainą ir 12 valandų laikmatį. Nuo 2010 m. A375UV galima įsigyti internete maždaug 600 dolerių.