Geriausi drėkinamieji veido kremai

“Clinique Turnaround” koncentratas “Visible Skin Renewer”

Jūsų veido oda labai piktnaudžiauja, nes ji visada veikia žalingą saulės, vėjo ir kitų aplinkos veiksnių poveikį. Čia jums dažnai pasireiškia pirmieji sausumo ir senėjimo požymiai. Keletas be recepto drėkinančių veido kremų, kuriuos grožio ekspertai rankomis pasirinko kaip vieną iš efektyviausių rinkoje, gali padėti suvilpinti veidą ir gali padėti jums kovoti su kitomis odos ligomis, pvz., Baudomis.

C.O. Bigelow “All-in-One” apsauginis dienos losjonas SPF 25

Grožio ekspertė Paula Begoun nustatė, kad “Clinique” odos atnaujinimo losjonas yra vienas iš geriausių odos priežiūros produktų nuo universaliųjų parduotuvių. Ji suteikė jai prestižinį “Paula’s Pick” apdovanojimą, sakydamas, kad jis “puikiai” drėkina odą, naudodamas odai tinkamus vitaminus ir antioksidantus, taip pat salicilo rūgštį, kuri skatina odos ląstelių apyvartą. Ji taip pat patiko savo lengvam jausmui ir nepatrauklių kvapų.

Aveeno “Positively Radian” drėkiklis SPF 30

C. O. Bigelow “retro” pakuotė įtvirtina šiuolaikines medžiagas. “Real” Simple “žurnalo produktų testeriai jį pamilo, įtraukdami jį į žurnalo sąrašą geriausių saulės apsaugančių veido drėkiklių, kurie hidruoja jūsų odą, kartu blokuoja saulės žalingą poveikį. Kadangi tai visiškai, drėkinamasis kremas gali būti dėvimas pagal makiažą, o jo vitamino C savybės padeda ištaisyti odos tonusą.

“Dermalogica AGE Smart Map-15” regeneratorius

Aveeno losjonas nugalėjo daugybę kritikų. 2009 m. Žurnalas “Glamour” buvo vertinamas kaip geriausias vaistinės veido losjonas, o “Cosmopolitan” žurnalas apdovanojo žurnalo “Best Moisturizer” reitingą 2009 m. Grožio apdovanojimuose. Losjonas drėkina jūsų jautrią veido odą su sojos baltymų, o apsauga nuo saulės apsaugo odą nuo ultravioletinių spindulių, kad išlaikytų raukšles ir amžiaus dėmeles.

“Clinique Super Rescue Antioxidant NIght” drėkintuvas

Dermalogicos veido losjonas yra metalinis indas. Begounas tai pavadino vienu iš geriausių jos losjonų, taip pat vienu iš geriausių nehidrochinonu pagrįstų odos lankstymo priemonių, prieinamų universalinėse parduotuvėse. Įvairūs žolelių ekstraktai padeda pašarų odai, o alfa hidroksi rūgštys padeda sumažinti raukšlių požymius. Gamintojas tvirtina, kad produktas bus ne tik tvirtas ir drėkinamas, bet ir pagreitins odą ilgainiui naudojant įvairias antioksidantų ir rūgščių.

Vakare naudojamas Begounas sako, kad “Clinique” naktinis drėkinamasis kremas padeda sumažinti raukšles sukeliančią žalą, o jos minkštikliai padeda sušluoti savo troškulį. Ji įvertino tai kaip vieną iš “Clinique” geriausių drėkinančių preparatų ir pavadino ją “antioksidantais”, sakydama, kad ji puikiai tinka tiek sausai, tiek riebiai odai.