Veršelių stadijos

Apžvalga

Strijų yra dažnas kūno augimo rezultatas. Odos dermos sluoksnis padeda išlaikyti odos elastingumą, tačiau, ištyrus odą, dermos sluoksnis gali būti pažeistas ir kolageno nuosėdos suskaidomos. Strijų yra paplitusi klubų, pažasčių, krūtų ir šlaunų. Kartais jie vystosi veršeliams. Strijų negalima visam laikui išnykti, tačiau galite imtis tam tikrų priemonių, kad sumažintumėte išvaizdą.

Augimo spurtai

Asmenims, kurie patyrė spartų augimo spurtą ar svorio svyravimus, įskaitant paauglius ir nėščias moteris, veršeliams gali būti laikomi strijų. Veršeliams horizontaliai atsirandantys strijų yra dėl horizontalaus augimo, greičiausiai dėl aukščio augimo. Veršeliai vertikaliai atsiranda dėl vertikaliojo augimo, greičiausiai dėl greito svorio padidėjimo, padidėjusio riebalų ar raumenų dydžio apatinėse kojose. Pirmiausia raumenys išryškėja tamsiai raudonos arba violetinės spalvos, bet galų gale išnyksta šviesiai.

Raumenų pastate

Žmonės, atliekantys didelius kiekius žemutinės kojos ir veršelių jėgos treniruotės, gali tikrinti savo veršelių raumenis. Tai sukelia greitas odos išsiplėtimas, kai padidėja raumens masė. Sportininkai, pvz., Bėgikai, gali pastebėti savo viršutinių veršelių stadijų vystymąsi dėl padidėjusio veršingų raumenų.

Genetiniai veiksniai

Odos tonusas, odos spalva, elastingumas ir kolageno makiažas bei hormonų odos disbalansas gali būti veiksniai, kurie gali sukelti strijų ir kuriuos sunku keisti. Garbingos moterys gali sukurti daugiau strijų nei moterys su tamsesnėmis odos tonomis. Asmenys su sausa arba grubia oda taip pat gali būti linkę plėtoti strijų. Šie raumenys gali pasirodyti horizontaliai arba vertikaliai, bet niekada negalima visiškai išnykti, tačiau bendra išvaizda gali palaipsniui tapti vis mažiau akivaizdi.

Stretch Mark Solutions

Įsitikinkite, kad gaunate gerai subalansuotą mitybą, kurioje yra vitaminų ir mineralų, nes vitaminai ir mineralai gali padėti pasiekti bendrą odos išvaizdą. Palaikykite hidrataciją ir valgykite subalansuotą dietą, turintį vitamino C, vitamino E ir cinko. Jei esate kūno formuotojas, lėtai statykite raumenis ir per trumpą laiką nenaudokite veršelių. Vietoj to palaipsniui padidinkite atliktų rinkinių ir pasikartojimų skaičių. Steroidai gali prisidėti prie strijų vystymosi, todėl jų negalima naudoti. Aktualūs kremai ir losjonai yra skirti strijų, po kurių atsirado randai, kad sumažėtų jų išvaizda. Jums gali prireikti išbandyti keletą tipų, nes individuali patirtis su aktualiomis kremais gali skirtis. Pasitarkite su gydytoju apie chirurgines galimybes, kurios gali būti veiksmingos gydant strijų, įskaitant lazerio gydymą, dermabraziją ir dalinę lazerio dangą