Simptomai, susiję su nosies lašeliu

Gerklės skausmas

Rašomasis nosies lašelis yra būklė, kuriai būdinga nuolatinė gleivių, lašinančių nuo nosies per kaklo gale, pojūtis. Dėl to gali atsirasti įvairių simptomų, priklausomai nuo paveiktų galvos ir kaklo struktūrų.

Kosulys

Paprastai gerklės skausmas pasireiškia pacientams, kuriems yra nosies kanalų. Tai yra gleivių, lašinančių tą pačią vietą ant gerklės gale, rezultatas, o pacientas naktį miega. Tuo momentu, kai pacientas prasikalės, gerklė yra uždegusi iš nuolatinio dirginimo miego metu ir tai pasireiškia kaip gerklės skausmas.

Nuolatinis gerklės nurijimas / išvalymas

Nuolatinis kosulys yra kitas simptomas, kurį rodo pacientai, kuriems pasireiškia nosies gleivinė. Tai sukelia gleivių lašėjimą ir dirgina gerklės nugarą ir kvėpavimo takus, todėl sukelia lėtinį kosulį. Dirginimas paprastai apibūdinamas kaip “jaudinantis” pojūtis.

Nemalonus skonis

Nuolatinis gerklės išvalymas yra dar vienas simptomas, atsirandantis dėl nosies gleivių nugaros nosies gleivių. Jis veikia kaip dirgiklio šaltinis, o pacientas bando išvalyti gerklę ir atsikratyti piktnaudžiaujančio dirginančiojo. Pacientas taip pat linkęs nuryti daugiau nei įprasta kitaip, kad atsikratytų gleivių gerklėje.

Pykinimas

Prie liežuvio taip pat galima rasti ir nosies lašusių gleivių. Tai gali sukelti lėtinį nemalonų skonį burnoje, kurią sunku atsikratyti.

Pacientai, kuriems yra nosies lašus, taip pat dažnai kenčia nuo pykinimo. Tai yra gleivių nutekėjimo arba nutekėjimo į stemplę rezultatas ir pabaiga į skrandį. Kai viršutinės gleivių susikaupia skrandyje, gali atsirasti pykinimas. Jei jis tęsiasi, gali pasireikšti vėmimas.