Plaukų balinimo poveikis

Drėgmė

Balinimas iš esmės yra jūsų plaukų spalvos apšvietimo procesas. Vandenilio peroksidas dažnai naudojamas kartu su amoniaku ir dažais, kad būtų lengviau ir pakeista pigmentacija ar jūsų plaukų atspalvis. Ir nors balinimas gali padėti jums suteikti daugybę skirtingų plaukų spalvų, keičiantis jūsų bendrą išvaizdą ir net perspektyvas, faktinis procesas gali neigiamai paveikti jūsų spynų sveikatą.

Lūžimas

Balinimo procesas gali pašalinti drėgmę iš jūsų plaukų. Kadangi balinimo tirpalas patenka į plaukų šachtą, jis padidina plaukus, paskatindamas atsirasti odelių svėrimo skalėse, sudarančių jūsų plaukus. Nors tai yra būtina, kad dažiklis įsiskverbtų į plaukus, tokiu būdu pakeitus spalvą, jis iš tikrųjų padaro plaukus daug poringesnius nei anksčiau. Tai neišvengiamai gali turėti įtakos jūsų plaukų drėgmės lygiui, todėl jis tampa sausas ir pažeistas.

Deginimas

Taip pat yra balinimo galimybė sukelti plaukų lūžinimą. Dažnai vadinamas “cheminiu šukuosena”, lūžimas taip pat yra porėtos plaukų spalvos po balinimo priežastis. Kadangi tirpalas sukelia odelių skalių atsiskyrimą, ilgalaikis medžiagos poveikis gali ir toliau paskirstyti, todėl plaukai tampa dar trapūs. Anksčiau balinti ar dažyti plaukai, taip pat per daug apdoroti plaukai jau yra akytojo, todėl baliklio naudojimas gali paskatinti tą patį poveikį.

Spalvinimas

Nedažnai galvos odai būdingas tam tikras dilgčiojimo požymis, nes balinimo tirpalas patenka į odą. Tačiau jūsų odai gali būti nepageidaujama reakcija arba kenčia cheminis preparato sudeginimas. Abiejose situacijose dilgčiojimas pasikeis į deginimo pojūtį. Kartu gali pasireikšti paraudimas, niežėjimas ir opos atsiradimas. Nepriklausomai nuo reakcijos priežasties, produktas turi būti nedelsiant pašalintas iš galvos.

Kadangi jūsų galvos oda iš esmės yra pagaminta iš tų pačių pagrindinių baltymų kaip ir jūs plaukai, gali atsirasti kai kurių odos spalvos pakitimai bet kurioje galvos odos srityje, kuri liečiasi su balinimo tirpalu. Laikas padės odai grįžti prie savo natūralios spalvos.