Pastovūs rankos pratimai

Apžvalga

Tai yra normalu, kad jūsų rankos šiek tiek įsiskverbtų, nes nervai ir raumenys nuolat pereina tarp atsipalaidavimo ir susitraukimo būsenų, sako EmbarrassingProblems.com. Tačiau, jei jūsų drožlės rankos neleidžia jums atlikti kasdienės veiklos, pavyzdžiui, rašyti, naudoti peilius ir pakelti stiklą į burną, gydytoją turėtumėte pamatyti profesinei diagnozei. Dažniausios priežastys yra nuovargis, stresas ar nervai, per daug kofeino ar cukraus, per didelis krūvis ir kai kurie vaistai, ypač astmai ir depresijai. Pratimai gali sukurti rankos jėgą, kad sumažėtų drebulys, bet vėl kreipkitės į gydytoją prieš pradėdami savo gydymo planą.

Giliai kvėpavimo pratimai

Tai yra labiausiai veiksminga, jei jūsų nestabilias rankas sukelia stresas, nervai ar nuovargis, sako Merilendo universiteto medicinos centras. Taip yra dėl to, kad kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimai skatina kraujotaką ir todėl deguonį aplink kūną. Pabandykite patogiai sėdėti ar atsigulti nuo visų kitų blauzdikų ir giliai kvėpuoti per nosį ir per burną. Išsiplėtimas turėtų būti du kartus ilgesnis, nei įkvėpus, kad atsirastų toksinų kūnas. Kai kvėpuojate, sutelkti dėmesį į įtampą visose kūno dalyse, įskaitant rankas.

Rankos stiprumo pratybos

Jei reguliariai atliksite pratimus, kad sustiprintumėte raumenis rankose, galėsite labiau kontroliuoti jų judėjimą ir pagerinti jų įgūdžius. Vienas pratimas, kuris gali būti atliekamas lengvai per dieną – nesvarbu, ar esate sėdėjęs prie savo stalo, ar žiūri televizorių, – išsitraukia kamuolį. “Fizioterapija” teigia, kad galite naudoti bet kokį minkštą, mažą guminį kamuoliuką, jei jis turi tam tikrą lankstumą ir paprasčiausiai išspausti jį vienoje rankoje. Laikykite kiekvieną išspausti maždaug penkias sekundes ir pakartokite 10 kartų, sustokite, jei jaučiate kokį nors skausmą ir pakeiskite į kitą pusę.

Rankos įtempimai

Riešų ir pirštų tempimas yra ypač naudingas, jei jūsų drebulys yra sulaikytų nervų ir (arba) pasikartojančių veiklų, tokių kaip rašymas. Taip yra todėl, kad reguliuojamas tempimas atpalaiduoja sąstingį ir pagerina kraujotaką rankose ir riešuose, kad energiją skatintų raumenys, dėl kurių gali išsivystyti nuovargis ir deguonies trūkumas. Pabandykite lenkti pirštus iš vienos rankos atgal, po vieną, tada visus iš karto, kad palmių padėtumėte gerai ištemptą ir pakartotinai iš kitos pusės. Atlikite tą patį treniruotę savo nykščiu, švelniai lenkdami jį į priekį ir atgal, kad skatintumėte judėjimą. Niekada nenusileiskite ruožų ir, nors švelnus vilkikas yra normalus, visada sustokite, jei jaučiate kokį nors skausmą.