Obagi mėlynosios žievelės šalutinis poveikis

Apžvalga

“Obagi Blue Peel” suteikia atjauninančio poveikio pašalinant odos paviršiaus sluoksnius nuo veido ir kitų kūno dalių, kurias pasirinko klientas. Žievelė sumažina saulės žalą, netolygią tekstūrą ir spalvą, raukšles ir spuogų randus. Ši cheminė žievelė, sukurta dermatologo, yra gydymas, kurį turi skirti gydytojas. Mėlynasis dažiklis padeda gydytojui pamatyti, kad jis taiko gydymą tolygiai. Dauguma žmonių patiria tam tikrą palyginti nedidelį šalutinį poveikį.

Skausmas

Pasak “Milo” klinikos Londone, klientas gali pajusti laikiną deginimo pojūtį ar skausmą, kai išgyvena Obagi Blue Peel, tačiau tai niekada nėra sunkus. Prieš žievelę klientai gali įsigyti šiek tiek skausmo malšinimo preparatų, o klinikos dažniausiai aprūpina aušinimo ventiliatoriumi ir šaltais odos paketais.

Patinimas

Pasak “Faces”, kosminės plastikos chirurgijos centro Fresnoje, Kalifornijoje, po Obagi Blue Peel gali atsirasti tinimas. Gydytojai valo žievelę skirtingais gylis, priklausomai nuo odos pažeidimo lygio, kurį reikia ištaisyti, o patinimas priklauso nuo žievės gylio.

Peelingas ir paraudimas

“Obagi Blue Peel” peelingas ir paraudimas panašus į saulės nudegimą. Oda pradeda šveisti per tris dienas, tačiau ji neturėtų būti pakankamai sunki, kad trukdytų kliento gyvenimo būdui. Visiškas gydymas turėtų įvykti per 10 dienų. Kai kuriems žmonėms gali pasireikšti niežulys ir nedidelis skausmas.

Komplikacijos

Komplikacijos, susijusios su gydymu, pvz., Lazerine chirurgija ar dermabrazija, yra įmanomos, bet neįmanoma, su “Obagi Blue Peel”, teigia Faces. Šios komplikacijos apima kelioidų vystymąsi, randą ar infekciją. Vykstant į gydytoją, patyrusį kosmetikos odos gydymo būdus, gali sumažėti ši rizika. Laikinos pigmentacijos problemos gali išsivystyti, tačiau klientas paprastai jas gali ištaisyti, atlikdamas paskesnių žievelės nurodymus ir naudodamas konkrečius namuose naudojamus odos priežiūros produktus.