Geriausias geriausias vandens baseinas

Apžvalga

Žvelgiant į boso, didelio masto, mažųjų, dėmių ar povų boso žvejybą, nėra nieko gana jaudinančio, kaip stebėti didelę žuvų sumušimą į aukščiausią vandens mėgėją. Šie purkštukai yra specialiai suprojektuoti plūduriuoti ir sukonstruoti taip, kad veiktų per vandenį, pritraukdami boso sritį. Kiekvienas boso žvejus turi turėti bent keletą geriausių vandens telkinių, kurie yra jų arsenaluose.

Poppers ir Chuggers

“Popper” ir “Chugger” peiliukai turi pagrindinį galą, įgaubtą ir puodelio formos. Forma sukuria garsą, kuris pritraukia bosą. Paprastai vanduo atliekamas aštriomis, drebuliuojančiais judesiais, jie taip pat gali gaminti daugybę veiksmų su tiesia ištrauka. Garsas gali būti aptiktas didesniais atstumais nei kiti priviliojimai. Tarp garsiausių “Popper” žavų yra “Arbogast” “Jiterbug”, kuriam būdinga daugiau nei 50 metų, ir naudojanti aliuminio skydą, kad sukurtų unikalų poppingą garsą. Kiti “Chuggers” ir “poppers” – “Storm Rattling Chug-Bug”, “Rebel Pop-r” ir “Rapala Skitter Pop”.

Jerk Baits

Nykimo jaukai būna įvairių formų ir dydžių ir dažnai yra lengvai sveriami, kad juos būtų galima naudoti kaip vandens telkinius. Šie ilgieji racionalizuoti užkandžiai dažnai būna dirbtini modeliu, žinomu kaip “vaikščiojimas šuo”. Iš viršaus šis veiksmas atrodo kaip zigzago modelis, judantis pirmą kartą vienoje kryptyje, o paskui greitai kitame, sukuriantis daugiau gyvybingų veiksmų. Poveikis masalui paprastai pritraukia dvi greitkelius. “Zara Spook” ir “Mirr-O-Lure TopDog” yra geri aukščiausio vandens šurmulio jaukų pavyzdžiai.

“Buzzers” ir “Prop baits”

Sunku paklaidinti žvakę ar pririšti jauką bet kokio kito tipo priviliojimui. Šie purkštukai turi mažus sraigtus, dažnai pritvirtinti prie priviliojančios nosies ir uodegos. Šie sraigtai sukasi, kol išgaunamas jaukas, gaminantis garsųjį garsą, kuris gali pritraukti boso. “Buzz” jaukai, pagaminti iš spyruoklinės vielos ir turintys didesnius mirksinčius rekvizitus ir plastikinius sijonus, taip pat gali būti naudojami kaip aukščiausios kokybės vandens priviliojimas, greitai pasiimti. Išbandytas ir tikras “Hedon Torpedo” yra neabejotinas pririšimo masalas.

Hibridai

Hibridiniai priviliojimai sujungia savybes, randamas kitose populiariausių vandens puoduose. Jie gali turėti sraigtasparnius, kaip ir garsintuvus ir pritraukimo įtvarus, taip pat gali turėti nosies formą, kad būtų sukurtas purškimo garsas, panašus į garsiakalbio ar popperio garsą. Geram hibridinio vandens užvilioti pavyzdžiu pasitarkite su Johnny Rattler iš Luhr Jensen.

Minkštos plastikinės varlių formos varlės buvo maždaug ilgą laiką. Šie priviliojimai yra skirti plaukioti ir imituoti tikrų varlių plaukimo veikimą, ir dažniausiai jie dirba per lipinių kilpų ir kitų augalų. Jie gali būti panašūs į tikrus varles arba gali atrodyti tik kaip stilizuota varlė. Varlių jai paprastai turi išlenktas, dvigubus kabliukus, kurie yra arti tuščiavidurio priviliojimo kūno. Kai bosas streikuoja, užmiega sugriauna, atskleidžiant kabliukus.

Varlės