Geriausi papildai, kad tonas ir raumenys

Apžvalga

Pratimai ir mityba yra stiprus derinys, kai kalbama apie jūsų kūno pertvarkymą. Tačiau kartais du nepakanka norint atlikti pakeitimus, kuriuos norėtumėte matyti savo kūno sudėjimą. Naudojant moksliškai sukurtus priedus, galite greitai padidinti savo stiprumą ir raumenų dydį ir padėti jums liestis.

Konjuguota linoleino rūgštis

Konjuguota linolo rūgštis arba CLA yra ypatinga riebalų rūgšties rūšis, kurią naudoja daugelio sportininkų stipriųjų ginklų. 2009 m. Paskelbtame tyrime “Taikomosios fiziologijos, mitybos ir medžiagų apykaitos” buvo nustatyta, kad CLA gali sumažinti kūno riebalus ir padidinti riebalų masę.

MHP T-bomba

MHP T-Bomb yra testosterono papildomas priedas, kuris ne tik padidina testosterono kiekį, bet taip pat neleidžia jūsų kūnui konvertuoti testosterono į estrogeną. Testosteronas yra galingas sąmokslas, kuriant raumenis ir praradus riebalus. 2005 m. “Clinical Endocrinology” paskelbtame tyrime nustatyta, kad hormonas padidina stiprumą ir liesos mases ir padeda sumažinti riebalų kiekį kraujyje.

Gaspari miofuzija

Gaspari Myofusion yra išskirtinis baltyminis milteliai. Skirtingai nuo daugybės miltelių, jame yra baltymų šaltinių mišinys, kuris suteikia laiko išleidžiamą aminorūgščių srautą. 2006 m. “American Journal of Clinical Nutrition” atliktame tyrime nustatyta, kad šie baltyminiai milteliai yra pranašesni už raumenų kūrimą. Be to, “Myofusion” sudėtyje yra CLA, skirto kovai su nepageidaujamu kūno riebalu.

Leucinas

Leucinas yra aminorūgštis ir yra kai kurių baltymų šaltinių. Be raumenų struktūros bloko, kaip ir kitų amino rūgščių, leucinas turi ir kitų privalumų. 2005 m. “Tarptautinis taikomųjų mokslų ir pagrindinių mitybos mokslų žurnalas” paskelbė tyrimą, kuriame parodė, kad žiurkėms papildomai leucinas sumažina kūno riebalų kiekį.

Kreatinas yra plačiai naudojamas priedas daugelyje sporto šakų, ir jis turi daug naudos. 2006 m. “Sporto ir sporto mokslo ir sporto mokslo žurnale” paskelbtame tyrime nustatyta, kad kreatinas gali žymiai padidinti stiprumą ir pagerinti kūno sudėtį. Kreatinas taip pat paprastai yra nebrangus.

Kreatinas