Geriausi geriamojo vandens distiliatoriai

Partijos distiliuotojai

Vandens distiliatoriai valo ir dezinfekuoja vandenį gerti, gaminti maistą ir kitus namus ar komercinius tikslus. Namuose ar pramonėje naudojamo geriausio distiliuotojo pasirinkimas priklauso nuo jūsų apskaičiuoto vandens naudojimo ir asmeninės naudojimo normų. Distiliuotojai yra įvairių dydžių ir modelių. Naudojimui namuose galima įsigyti stalviršių modelių, kurie prijungiami į standartinį lizdą arba gali būti prijungti prie vandens tiekimo. Tai yra rankiniu arba automatiniu būdu. Taip pat yra pramoninių distiliuotojų, kurie dirba 120 V įprastoje buitinėje srovėje.

Nuolatinio srauto vienetai

Partijos distiliuotojai pridedami prie stalo ar grindų modelių. Tai yra geriausi geriamo vandens buitiniai distiliatoriai, nes jie yra maži ir lengvai naudojami. Countertop modeliai yra maži, apie kavos virimo aparato dydį. Su partijos distiliatoriais, vanduo įpilamas tiesiai į virimo kamerą, įjungiamas įrenginys, vanduo virinama ir išgarinamas į saugojimo kamerą. Mašina automatiškai išsijungia ir vanduo filtruojamas gerti. Countertop destilatorius gali išvalyti 1 galoną vandens per dieną. Jei geriate daugiau nei 1 galoną vandens per dieną arba norite naudoti maistą virimui, partijos distiliuotojai yra didesniame 10 galonų grindų vienetuose.

Apsvarstymai

Geriamojo vandens tiekimo pramonės arba verslo gerinimo vienetai yra nuolatinio srauto vienetai. Įmonėms ir pramonės įmonėms yra daug darbuotojų ir jiems reikia didesnio turimo geriamojo vandens kiekio. Nuolatinio srauto distiliuotojai yra automatiniai įrenginiai, prijungti prie vandens tiekimo. Vanduo patenka į virimo kamerą ir palaikomas plūdiniu vožtuvu. Vanduo distiliuojamas ir saugomas talpykloje arba siunčiamas tiesiai į naudojimo plotą. Kai išvalytas vandens lygis sumažėja, įrenginys automatiškai įsijungia ir užpildo talpyklą.

Distiliuotojai pašalina teršalus, bet taip pat kalcio, kalio, magnio ir kitų mikroelementų, kurie yra naudingi sveikatai. Pagrindines maistines medžiagas ir mikroelementus galima gauti iš maisto produktų. Jei valgysite gerai subalansuotą mitybą, kurioje yra daug įvairių vaisių ir daržovių, tai nebus jūsų rūpestis; distiliuotojai garuoja lakiuosius organinius chemikalus, taip pat vadinamuosius LOJ, o distiliuotojai gali išvalyti į orą tam tikrus garus ir lakiuosius chemikalus. , Teigia “Arizona Cooperative Extension” universitetas. Pagrindinis puslapis Distiliavimo įrenginiai turėtų būti tinkamai išleidžiami, kad būtų užkirstas kelias patalpų oro užterštumui.