Agresyvios ar priešiškos elgsenos požymiai

Apžvalga

Pasak Los Andželo mokyklos policijos departamento, įspėjimo ženklai dažnai lydi žmogaus smurtą ar agresyvų elgesį. Iš anksto nustatydami elgesį galite padėti nukreipti ar išsklaidyti potencialiai pavojingas situacijas. Atidžiai stebėkite asmenį, į kurį įtariate, gali būti agresyvių ar priešiškų tendencijų, tačiau nesikreipkite į juos be profesionalo pagalbos.

Socialinis atleidimas / išskyrimas

Remiantis “Summit Research” laboratorija, socialinis pašalinimas gali būti ankstyvo perspėjimo ženklas, kad asmuo yra smurtinis ar agresyvus. Žmogus gali pradėti izoliuoti save, nes jie nuolat jaučiasi atmesti ar persekiojami kitiems ir gali pasitraukti į vienatvę kaip įveikimo mechanizmą.

Greitas “Temper” praradimas

Pasak Amerikos Amerikos vaikų ir paauglių psichiatrijos akademijos, tie, kurie linkę į smurtą, gali eksponuoti labai impulsyviai. Toks elgesys dažniausiai ir intensyvus. Jei žmogus atrodo lengvai atsikratomas pusiausvyros ir susiduria su intensyviu pykčiu ar nusivylimu, tai gali būti smurtinio elgesio ženklas.

Smurto išraiškos

Vaikams ir paaugliams yra tendencija piktnaudžiauti piktnaudžiavimu meno kūriniais ar raštu. Neaiškus smurto vaizdavimas su nenustatytomis aukomis ar su televizijos laidomis ar filmais susijusiais vaizdais paprastai nėra laikomas pavojingu. Pasak Los Andželo mokyklos policijos departamento, pernelyg didelis smurto vaizdavimas gali rodyti tendenciją smurtiniam elgesiui. Tai gali apimti vaizduojamą ar rašytą smurtą prieš konkretų asmenį, pvz., Šeimos narį ar mokytoją. Kadangi tai taip pat yra kūrybingas kūnas jaunam žmogui, svarbu nekalti vaiko nuo neigiamo elgesio, kol negalėsite būti tikras, koks toks elgesys Yra tikrai priežastis nerimauti. Psichiatras ar kitas medicinos specialistas gali jums padėti nustatyti, ar elgesys gali būti pavojingas.

Nepakantumas skirtumams

Tie, kurie demonstruoja agresyvų ar priešišką elgesį, gali susidurti su nerealu ar nesąžiningu požiūriu į kitus, ypač į tam tikras socialines grupes. Pasak Los Andželo mokyklos policijos departamento, nusistatymas prieš asmenis dėl rasės, religijos, seksualinės orientacijos ar fizinių savybių gali reikšti smurtą ar priešišką asmenį. Jei asmuo prisijungia prie neapykantos grupės arba verbiškai ar fiziškai įpuolia tuos, kurie yra skirtingi, tai gali reikšti agresyvų ar priešiškų elgesį.