Geriausi būdai matyti ginklą su geležinėmis akyse

Apžvalga

Geležies paminklai turi keletą privalumų. Paprastai jie yra įmontuoti į ginklų statines, todėl nėra jokių papildomų išlaidų ar darbo, kad juos įdiegtų. Geležinės įžymybės atitinka konstrukciją, kurioje naudojama užpakalinė išpjova ir priekinė karoliukas. Kai linijos briaunos aukštyn su briaunos centru, karoliuko viršutė nurodo tašką, kur bus užfiksuota jūsų kulka.

Naudokite tinkamą priekinį žvilgsnį

Atvirų akių piešinių karoliukas dažnai yra aukso, raudonos arba baltos spalvos. Dėl šios ryškios spalvos karoliukas labiau matomas artimoje šviesoje, tačiau gali turėti tam tikrų trūkumų, kaip sakė šautuvas entuziastas Chuck Hawks. Spalvotas ir išlenktas karoliuko galas gali atspindėti saulės spindulius ir sukurti netikrą vaizdą, kuris pakenks jūsų tikslui. Medžiojant ryškioje dienos šviesoje, naudokite plokščią viršutinę juodą karoliuką, kad sumažintumėte šį trukdymą savo tikslui. Aušros ir kreivinio medžioklės metu naudokite šaunamą su ryškia spalva karoliuką, nes juodos karoliukas bus sunkiai matomas šiais laikais.

Skirtumai Galinėse vietose

“Express” paminklai yra tiesiog išlenktos užpakalinės paminklai, išdėstyti priekine karoliuku. Jie yra skirti užtikrinti gerą tikslą vidutinio nuotolio, kai turite laiko kruopščiai nukreipti savo žaidimą. Jei jums gali tekti greičiau pabūti tolimame ar bėgančiame žaidime, naudokite pusiau bukhorno galinį vaizdą. Pusbukhornai turi rankenėlę arba atramas išilgai aukštyn iš abiejų pusių. Tai sukuria didesnį plotą, kuriuo galima išgauti pradinę granulę ant judančio objekto. Kai būsite suderinęs savo tikslą su judesiu platesniame plote, susiaurinkite tikslą, kol briaunai sulauks mažesnio tarpo tarp išmestų ugnies ir ugnies. Jei norite paukščių medžioti, naudokitės visišku buckhorn užpakaliniu žvilgsniu. “Buckhorn” turi vertikalius sparnus iš abiejų galinio vaizdo ieškiklio pusių. Šie sparnai kreivoja virš viršutinio galinio vaizdo centro, sukurdami apskritimo angą, per kurią pamatysite savo skraidančią grobį. Kaip ir pusiau buckhorns, kai tik suderinate tikslą su judesiu, galite tikslinti savo tikslą, kol karoliukas ir žandikaulis bus suderinti su jūsų tikslu jūsų regėjimo lauke.

Nustatykite “Windage”

Nors daugelis galinių paminklų gali būti sureguliuotos į kairę arba į dešinę, o priekines taškus galima pakelti ar nuleisti, ši technika, skirta kompensuoti vėją, skiriasi nuo šautuvo iki šautuvo. Jei vėjo sąlygos yra nuoseklios, kreipkitės į savo šautuvą ir savininko vadovą, kad galėtumėte tinkamai sureguliuoti savo lankytinas vietas, kad kompensuotumėte. Jei vėjai yra netaisyklingos arba gūsios, šaulių šautuvu šiek tiek nukreipkite į vėją, kol traukiate trigerį. Jei vėjas ateina iš jūsų dešinės, šiek tiek nukreipkite į tą pačią kryptį ir taip pat, jei vėjas ateina iš kairės.