Ženšenio šaknies nauda moterų vaisingumui

Apžvalga

Jei bandote pastoti, greičiausiai norėsite kuo greičiau pasiekti šį tikslą. Sunku suvokti gali kilti dėl skirtingų reprodukcinių problemų abiejuose partneriuose ir gali arba nereikalauti medicininės intervencijos. Nors jūs turite galimybę siekti vaisingumo gydymo, pavyzdžiui, in vitro apvaisinimo, tokie gydymo būdai gali būti brangus ir daug laiko. Kai kurios moterys pasirenka vaistažolių preparatus kaip pradinį požiūrį į nevaisingumo problemą. Ženšenio šaknis yra vienas žolelių ekstraktas, kuris, mano manoma, turi įvairių privalumų moterų vaisingumui. Nors jums tai gali būti naudinga, tai nelaikoma medicininiu nevaisingumo gydymu.

Gimdos funkcija

Pranešama, kad ženšenio šaknis naudingas gimdos sveikatai ir funkcijai. Pasak “Vitamins-Supplements.org”, ženšenio gebėjimas išlaikyti gimdos sveikatą gali tapti naudingas nevaisingumo prevencijai. Ženšenis yra tarsi gimdos raumenys, kurie gali pagerinti vaisiaus gebėjimą implantuoti gimdoje po kontracepcijos. Ši nauda nebuvo įrodyta moksliniuose tyrimuose.

Kiaušinio folikulų vystymasis

Pasak Menstruation.com.au, maka šaknis, dar vadinamas Peru ženšeniu, gali padidinti moters kiaušinio folikulų vystymąsi, o tai gali padidinti jos tręšimo galimybes. Maka taip pat gali reguliuoti moters mėnesinių ciklą, kuris taip pat naudingas planuojant pastoti. Moterys Peru pradeda vartoti macą vaikystėje ir toliau vartoja vaisingo amžiaus, praneša Menstruation.com.au. Peru ženšenis taip pat naudojamas siekiant skatinti vaisingumą gyvuliams.

Adaptogeninis ir hormoninis poveikis

Pasak “TryingToConceive”, Panax ženšenis veikia kaip reprodukcinis tonikas per savo adaptogenines savybes. Adaptogeninės žolės yra tie, kurie gali padėti organizmui įveikti fizinį, psichinį ir emocinį stresą. Panax ženšenis taip pat manoma, kad skatina moterų hormonų pusiausvyrą organizme. “TryingtoConceive” priduria, kad šis ženšenio tipas taip pat gali pagerinti organizmo apytaką, kuris padeda visoms kūno sistemoms. Panax ženšenis nėra įrodytas bet kokios būklės išgydymu.