Sin-ake šalutinis poveikis

Apžvalga

“Syn-Ake” yra odos raukšlių cheminė medžiaga, pagrįsta sintetiniu baltyminiu fragmentu, kuris pakartoja dalį Malaizijos šventyklos viperio nuodų, pagal WrinkleDecrease.com. “Pentapharm Ltd.” Šveicarijoje “Syn-Ake” yra produktas, skirtas senėjimui. Šis junginys veikia panašiai kaip Botox, kad atsipalaiduotų stora odos raumenys, kurie sukuria raukšles. Aptarkite su gydytoju visus medicininius arba kosmetinius vaistus.

Veido išraiška

Veido raukšlės po daugelio metų kaupiasi 60 raumenų, kuriuos naudojate šypsoti, nusišalinti ir formuoti visas kitas veido išraiškas. Kai raumenys tampa stipresni, jie traukia odą kartu į raukšles, kaip drabužiai sukasi kartu su užuolaidomis. “Syn-Ake”, ir geriau žinomas Botox, juos normalizuoja atpalaiduojant tuos raumenis. Tyrimas, kuris buvo paskelbtas žurnalo “Emotion” 2010 m. Leidime, neleidžia jūsų odai tapti sklandžiau, tačiau taip pat užima daugybę galimybių formuoti veido išraiškas. Šių paralyžiuotų produktų vartotojai kartais sukuria kaukes panašų nepaaiškinamumą, kuris mažina jų emocines išraiškas, taip pat bendravimą su kitais.

Paralyžius

Remiantis tyrimų, paskelbtų “Journal of Pharmacology and Experimental Therapeutics” 1999 m., Naujai atsiradusios pelės ir suaugusios žiurkės yra imuninės nuo nuodų, o tai rodo kintamumą, gyvatės nuodų junginys, kurio “Syn-Ake” sukurtas imituoti, sukelia kvėpavimo paralyžią ir mirtį pelėms. Jautrumas. “Temple Viper” įkandimas gali būti mirtina žmonėms, o “Syn-Ake” paralyžiavo žmogaus odos raumenis. Atsitiktinis “Syn-Ake” nuotėkis, taikomas vietos sąlygomis, siekiant sumažinti veido raukšles, į sisteminį kraują gali sukelti sutrikusį viso raumenų susikaupimą. Šis potencialus šalutinis poveikis nebuvo aprašytas naudojant veido kremus, kurių sudėtyje yra Syn-Ake.

Daliniai rezultatai

Klinikinių tyrimų rezultatai, kuriuos cituoja WrinkleDecrease.com, patvirtino, kad po 28 dienų įprasto naudojimo nesumažėjo veido raukšlių dydis, kuris buvo didesnis nei 52 procentai, taigi jūs negalėsite gauti patenkintų šio produkto rezultatų. Be to, raukšlių poveikis nėra nuolatinis.