Simptomai, tai reiškia, kad nėščia moteris turėtų eiti į ligoninę

Sunkus kraujavimas

Nėštumas dažniausiai nėra medicininė situacija. Išskyrus nusistovėjusį darbą, kartais, kai nėščia moteris turi eiti į ligoninę, o ne paskambinti savo akušeriui, yra retų atvejų. Tačiau medicininė avarija atsiranda nėštumo metu, o kai tai daroma, laikas yra esminis dalykas. Nėščios moterys turi žinoti apie simptomus, dėl kurių reikia nedelsiant nuvykti į ligoninę.

Šokas

Spotting yra dažna nėštumo komplikacija, ypač per pirmąsias 12 savaičių. Tačiau sunkus kraujavimas, manoma, kad per valandą ar trumpiau sūdant padą, bet kuriame nėštumo etape yra simptomas, kurį reikia nedelsiant įvertinti. Kai kurios galimos sunkios kraujavimo priežastys apima placentos priešį, kurioje placenta auga virš gimdos kaklelio atidarymo, plyšęs negimdinis, kuriame vaisius auga kiaušintakio vamzdyje, o ne gimdoje, arba gimdos plyšimas, jei yra ankstesnė gimdos operacija. Viršutinio universiteto teigimu, gali pasireikšti sunkus kraujavimas, kai placentos atsitraukimas, kuriame placenta anksčiau išsiskiria iš gimdos sienelės.

Sunkus pilvo skausmas

Šoko simptomai yra žemas kraujospūdis, silpnumas ar alpimas, šalta, raukšlėta oda, blyškumas ir silpnumas. Šokas gali sukelti vidinis kraujo netekimas, kurio negalima matyti, arba bet kokia būklė, dėl kurios atsiranda sunkus kraujavimas. Pasak JAV nacionalinės medicinos bibliotekos, pirmasis 20 proc. Negimdinių nėštumų požymis yra šokas. Šoką taip pat gali sukelti sisteminė infekcija, vadinama sepsiu.

Traukuliai

Nėštumo metu sunkus pilvo skausmas yra nedažnas, nebent darbas vyksta gerai. Tačiau plyšęs negimdinis nėštumas, placentos plyšimas ir gimdos plyšimas gali sukelti stiprų skausmą ir jį reikia nedelsiant ištirti, ypač jei kartu su makšties kraujavimu. Kai kurioms moterims yra gana neskausmingas darbas, ypač jei vaikai anksčiau buvo vaikai. Jei turite norą stumti ar pajusti kūdikio galą prie įėjimo į makštį, paskambinkite į 911 ir nesistenkite patekti į ligoninę patiems, saugiau pristatyti namuose. Tačiau, jei susitraukimai staiga sustiprėja ir ligoninė yra arti, ten ten, kol galite saugiai pasiekti ten, kol vaikas pateiks.

Priešlaikinis membranų plyšimas

Traukulius nėštumo metu gali sukelti nėštumo sukelta hipertenzija ar preeklampsija, kuri pasireiškia ekslampsija. Vakarų universiteto valstijos teigimu, ekslampsija apsunkina 1 iš 1600 nėštumų. I tipo cukriniu diabetu sergantiems žmonėms taip pat gali būti traukulių nėštumo metu. Jei jie vystosi hipoglikemija.

Jei vandens krepšys, vadinamas “amniozine kaze”, prasiskverbia, kreipkitės į gydytoją, kuris gali pasakyti, kad tuojau pat eikite į ligoninę arba gali pasakyti, kad jūs ilgai liksite namų, priklausomai nuo jo įprastos praktikos. Tačiau, jei esate mažiau nei 36 savaites nėščia, nedelsdami nuvykite į ligoninę, nes priešlaikinius kūdikius reikia ypatingai atsargiai, jie yra linkę į infekciją ir gali greitai išgydyti.

Laido prolapsas

Virvelės prolapsas reiškia, kad virkštelė nukrito žemiau kūdikio galvos. Viršutinė prolapzė paprastai atsiranda po membranų plyšimo ir dažniau pasitaiko moterims, turinčioms amniono skysčių perteklių, daugiavaisį nėštumą arba kūdikius, kuriems yra neįprastai ilgų virkštelių. Jei jaučiate arba matote storą, susuktą laidą, kabantį iš makšties, atsigulkite į trendelenburgo padėtį (kai galva yra žemesnė nei kojų) arba kelio krūtinės poziciją ir paskambinkite 911. Virvelės prolapsas gali sukelti vaisiaus mirtį dėl suspaudimo Laidas.