Šalutinis progresuojančių lęšių poveikis

Koregavimo laikotarpis

Daugelis jų 40 metų pradeda skaityti problemas, todėl gali prireikti daugiafunkcinių lęšių, kad pagerėtų skaitymo vizija. “Trifocals” siūlo aukščiausią atstumą, vidurinę dalį prietaisų skydelio atstumui ir apatinę dalį, kad galėtumėte skaityti arčiau. Kiekvieno recepto eilutės gali sutrikdyti kai kurių viziją. Jei taip yra, “no-line” progresyviai lęšiai teikia daug naudos, nors asmuo, prieš užsakydamas, turėtų žinoti šių objektyvų šalutinį poveikį, tiek gerą, tiek blogą.

Rėmeliai

Daugeliui žmonių sunku prisitaikyti prie progresyvinių lęšių. Jei žiūri į atstumą, žmogus visada turi nukreipti nosį į tą pusę, kuria jis žiūri, kad įsitikintų, jog ji žiūri per tinkamą progresyvaus lęšio sekciją. Jei to nepadarysite, kai kurie žmonės pastebi, kad atstumas ryškumas yra neryškus. Tačiau net jei žmonės, kurie yra nauji progresyvūs lęšiai, turi pakeisti savo galvos judesį, laikui bėgant judėjimas jaučiamas natūralus ir jiems nereikia galvoti apie tai, kaip naudoti lęšius. Kiekvienas, kuris mano, kad negali prisitaikyti prie lęšių, turėtų grįžti į savo gydytojo biurą aptarti problemas, yra “Master Eye Associates” ekspertų patarimas.

Vizija

Progresyviniai lęšiai tinka daugumoje akinių rėmų. Optikas, asmuo, kuris pritraukia akinius į gydytojo kabinetą, padės užtikrinti, kad rėmeliai, kuriuos pasirinktų žmonės, gerai veiktų progresyviu lęšiu. Tačiau žmogus turėtų įsitikinti, kad rėmai, kuriuos ji pasirenka, tinka jai gerai ir jaustis patogiai. Kai nauji rėmeliai ir progresuojantys lęšiai grįžta iš laboratorijos, pacientas turi juos sureguliuoti. Jei rėmeliai netinka tinkamai, kai mokiniai žiūri tiesiai per objektyvo vidurį, žmogus gali matyti miglotą vaizdą.

Gera vizija yra teigiamas progresuojančių lęšių šalutinis poveikis. Žmonės, kurie naudojasi skaitymo akiniais, turi išimti tik tuos akinius, kai jie žiūri ar neatitinka jų skaitymo medžiagos. Bifokalinis lęšis turi liniją, bet suteikia viršutinį skyrių, skirtą nuotoliniam regėjimui, ir apatinę dalį skaitymui. Tačiau vidurinis atstumas, pvz., Kompiuterio ekranas, gali būti nesuskaičiuojamas. Progresuojantys lęšiai suteiks visus tris atstumus be linijos, trukdančios regėjimo kokybei.