Plikimo požymiai

Apžvalga

Apipjaustymas paprastai yra susijęs su per dideliu plaukų slinkimu iš jūsų galvos odos ir gali būti paveldimumo, tam tikrų vaistų ar esminės sveikatos būklės rezultatas, praneša “CNN Health”. Kai pasekmė yra priežastis, ji vadinama modeliu nuplikimu. Jei manote, kad galite būti plikęs, yra keletas požymių, rodančių plaukų slinkimo simptomus.

Plaukai kriaukle ir voniose

Dulkių išleidimo ir kriauklės plaukų slinkimas yra įspėjamasis ženklas, kad jūs galite būti plikę. Jūs taip pat galite rasti daugiau plaukų nei paprastai ant jūsų drabužių, automobilių sėdynių ir pagalvių.

Įpakuotas plaukai jūsų šukoje

Kitą kartą, kai šukėsite arba nuplauksite plaukus, ištirkite šerius. Jei matote juos su plauku, tai yra ženklas, kad galite būti plikimas. Geriausias būdas žinoti yra visiškai išvalyti teptuką, tada stebėti jį keletą savaičių ir atkreipti dėmesį į tai, kaip greitai jis užpildomas plaušeliais.

Išvaizda

Rasti keletą senų nuotraukų, kurios aiškiai rodo galva. Laikydami vieną ar dvi iki veidrodžio, žiūrėdami į galvą. Jei pasikeičia plaukų storis, galite jį prarasti. Sutelkite dėmesį į plaukų linijos priekį, tai yra viena iš akivaizdžiausių vietų, kad atpažintų plaukų slinkimą. Pasak “New York Times”, tipinis vyriškojo nuplikimo modelis prasideda nuo plaukų linijos ir palaipsniui atsitraukia, kad sudarytų “M” formą. Patys pažengę plaukų slinkimo atvejai sukelia galvos plaukus pasagos formą.

Retinimo plaukai kaip galvos karūną

Plikinimas dažnai prasideda nuo galvos karūnos. Jei norite tai ištirti, pasukite nugarą į didelį veidrodį, laikydami rankose pasiekiamą nedidelį veidrodį akių lygyje. Perkelkite mažą veidrodį aplink, kol pamatysite galvos viršūnę. Jei matote kūno spalvą, jūsų plaukai nusileidžia.

Kai vaikščiate šaltu ir karštu oru, atkreipkite dėmesį į tai, kaip jaučia jūsų galva. Jei vasarą jūsų galva lengvai sau nudegsta, galite būti plikimas. Žiemą plaukai siūlo šilumos izoliaciją. Jei išstumiate duris į šalta žiemos dieną, o viršutinė galva jaučiasi šalta nei įprasta, tu gali būti plikimas.

Vadovas Jautrumas elementams