Plaukimo pratimai, kad tonas pilvas

Apžvalga

Nors vandens treniruotė gali jaustis labiau kaip žaisti nei pratimai, tai yra veiksmingas būdas skonis raumenims tonuoti ir kalorijoms deginti. Taip yra todėl, kad vanduo suteikia atsparumo, dėl kurio raumenys verčia dirbti sunkiau. Iš tikrųjų “Fitness” žurnalas pažymi, kad vien vandens gėrimas gali sudeginti 11 kalorijų per minutę. Yra keletas pratimų, kurie gali būti atliekami vandenyje, daugelis, kurie nukreipia ir sustiprina abs, todėl bus labiau tonuotas pilvas.

Tonas, kol tęsiasi

Norint nukreipti abs ir tonas pilvui plaukiant, pabandykite “K-protektorių”. Gilumoje tepdami gurkšnokite rankas ir sudėkite mažus ratus su jais, kad padėtumėte išlaikyti jūroje. Pakelkite dešinę koją aukštyn, laikydami ją tiesiai priešais klubo lygį. Laikykite savo kairės kojos pirštus ant baseino apačios. Laikydami šią poziciją penkias sekundes, greitai pereikite prie jūsų kairės kojos aukštyn ir dešinės kojos žemyn. Laikykit dar penkias sekundes. Laikykite kintamas kojas, tęskite treniruotę 30 sekundžių. Būtinai laikykite abi kojas tiesiai visą pratybų.

Apkarpyti kojomis

Paspauskite savo nugarą prie baseino pusės, laikydami rankas palei šoninius kraštus. Padėkite savo kelius į savo krūtinę, tada ištieskite kojas tiesiai priešais jus. Pasukite kojas į kairę, dešinę, tada atgal į savo kūno centrą. Būtinai iškvėpkite, kai atkreipiate kojas atgal į priekį savo kūno ir iki savo krūtinės. Šį pratimą pakartokite 10 kartų.

Stiprinti su “Kickboard”

Kiškis gali suteikti atsparumo, reikalingo pilvo plovimui baseine. Stovėkite vandenyje, laikydami kojas atskirai, laikydami koją su viena ranka ant kiekvieno galo. Viena “kickboard” pusė turėtų būti nukreipta į baseino apačią, o kita turėtų būti nukreipta į dangų. Priveržkite savo pilvo apačią ir pasukite dešinę ranką, perkelkite priekį į dešinę. Laikykite savo kairįjį alkūnę šalia jūsų kūno, nes ji ir toliau palaiko “kickboard”. Lėtai perkelkite “kickboard” į savo kūno vidurį. Grįžkite tiesiai į dešinę savo kūno pusę. Kartokite pratimą 15 kartų arba tol, kol rankos pernelyg pavargsta tęsti. Pasukite rankas ir tęskite pratybas kairiajame ranka.

Iššūkis sau “Otter Roll”

Atlantinis ritinys gali būti padengtas paplūdimio kamuoliu. “Fitness Magazine” siūlo laikyti paplūdimio rutulį prie krūtinės, kai jis plaukia į nugarą. Ištieskite kojas, kartu laikydami kojas. Vairuokite petį ir klubą į vandenį, sukite į kairę per kamuolį. Visą savo kūną, įskaitant pagrindinius pilvo raumenis, visiškai sukite aplink rutulį. Giliai įkvėpkite ir tęskite 30 sekundžių, pakeiskite kiekvieno ritinio kryptis.