Geriausias lazdelės ir ritės boso žvejybai

Apžvalga

Bazinės žvejybos geriausi lazdelės ir ritės yra tinkamos sąlygos. Golfo žaidime jūs naudojate vairuotoją ant kelio, farvaterio lygintuvus ir ant žalią lazdą, nes jie geriausiai veikia. Žvejyba yra ta pati. Nors kai kurios žvejybos platformos gali apimti daugumą situacijų, jūs būsite pasirengę su apranga, atitinkančia jūsų žvejybos sąlygas.

Verpimo įrankiai

Sukimosi ratai gali būti naudojami daugybe boso žvejybos situacijų nuo papluoksnių ir super plona viengyslių linijų atsiradimo. Dabar spintelės ir ritės, kurios visada buvo naudingos šviesos ir švarios vandens žvejybai, gali veiksmingai tvarkyti sunkesnes linijas, kurios reikalingos šepetėliams, kurių dažnai būna bosas. Spiningo peiliukai puikiai tinka mažiems alkūniniams gabaliukams, lengvai pasvertiems plastikams ir kitoms grakščioms savybėms Technika. Tai nereiškia, kad dažnai pasisakoma už masalą, yra lengva mėtyti, gali būti patogiai naudojama pradedantiesiems, ir puikiai tinka praleidžiant įpročius, esant kliūtims, kaip antai dokai, kur bosas pasislėpė atspalvyje. Pradėkite nuo 6 pėdų ilgio lazdos. Vidutinės kainos ritės yra geros kokybės, pakankamai galios, kad galėtų valdyti didelius bosus, ir, tinkamai prižiūrėdami, jie trunka ilgą laiką. Daiwa, G. Loomis, “Quantum” ir “Shimano” yra tarp kompanijų, kurios gamina labai gerus verpimo įrankius, tinkamus bosinei žvejybai.

Pasisukimo įrankis

Žūklės masalas yra aukštesnis nei 12 lb.-testo arba aukštesnės, su sunkiais ar dideliais masalas, su trumpomis apyrankėmis, ir sunkių dangų vietose, kurios barams suteikia maistą ir prieglobstį. Mažmeninė parduotuvė “Cabela” teigia, kad masalas yra “konfigūracija”, o ritė virš sėdynės rankenos padeda išlaikyti lazdele valdymą liejimo metu ir kovojant su žuvimis, pavyzdžiui, bosu, kuris gali pasinerti ar šokinėti. Linija srautas iš ritės yra tolygiau nei su verpimo įrankiais; terminas “veiksmas” apibūdina lazdele lankstumą. Greito veikimo lazdele bus greitas, spyruoklinis galas greitam įkrovimui, tačiau taip pat bus suteiktas dvigubos sekundės trukmės vėlavimas, leidžiantis bosui užvilkti viršutinį vandenį. Lėtas lazdele bus net lenktis visą savo ilgį, kuris yra naudingas su nugaros masalą. Grafitas ir stiklo pluoštas yra dažniausiai naudojamos medžiagos. Grafitas suteikia daugiau lankstumo ir kovoja su galia. Ilga rankena suteikia daugiau sverto ir dviejų rankų liejimo. Pistoleto rankena gali geriau tinka jūsų rankai, tačiau gali būti varginanti per dieną, kai jis liejamas; pradėkite nuo 6 arba 6 1/2 pėdų strypo ir vidutinio dydžio ritės. Viduje ritės įtakoja kainą, o perėjimas nuo mažų ritinių į vidutines kainas yra geras boso įrankių pasirinkimas. Kokybiški įrankiai yra “All-Star”, G. Loomis, “Quantum”, “Berkley”, “Falcon”, “Daiwa” ir “Shimano”.

Skrajutės ir ritės

Žvejybinis strypas yra svarbesnis nei ritė. Strypai suprojektuoti taip, kad atitiktų tam tikrą linijos svorį. Jie vertinami nuo 1, lengviausi, iki 14, sunkiausi. “Cabela’s” rekomenduoja 5-8 svorio strypo smulkmenų bosui ir 6-9 svorio lazdele. Dėl vėjuotų sąlygų arba ilgų laidų pasirinkite lazdelę sunkesnėje skalės pabaigoje. Ieškokite pradžios lazdele apie 9 pėdų ilgio, nebent jūs žvejojate mažus griuvėsius. Lėtai – vidutinio aktyvumo strypai yra labiau atsipalaidavę klaidinančioms klaidoms nei greito veikimo strypai. Jei esate skraidymo menkių pradedantysis, praleiskite šiek tiek daugiau pinigų ant lazdos, o ne ant ritės.