Geriausi užpildai veidui

Restylane

Veido užpildai padeda pagerinti bendrą veido išvaizdą taikant minimaliai invazinę procedūrą. Jie skirti padėti lūpų augimui, raukšlių mažinimui ir veido kontūringumui. Veido užpildai pagaminti iš medžiagų iš kūno arba pagaminti iš kitų junginių ir gali būti paskirti kvalifikuotas gydytojas. Kai kuriais atvejais rezultatai gali būti laikini arba ilgalaikiai kitiems.

Juvederm

Restylane mažina raukšles ir dažniausiai naudojamas aplink burną ir nosį. Jis susideda iš natūralaus cukraus junginio, o vienas apdorojimas gali trukti šešis mėnesius ar ilgiau. Šis biologiškai skaidomas gelis veikia, pridedant tūrį į odos vietas, todėl raukšles ir raukšles išlygina. Restylane buvo patvirtintas FDA nuo 2003 m. Ir yra nenaudojamas gyvūnais, taip pašalinant alerginės reakcijos riziką.

Kolagenas

Maisto ir vaistų administracija 2006 m. Patvirtino Juvederm vartojimą, kad gydytų vidutinio sunkumo ar sunkias raukšles ir raukšles. Juvederm yra gelis, pagamintas iš hialurono rūgšties, kuris yra biologiškai suderinamas ir absorbuojamas organizmo praėjus maždaug 6-9 mėnesiams. “Juvederm” dirba, pakeldamas ir pridedant tūrį prie pasirinktos gydymo vietos.

Riebalų transplantacija

Kolagenas yra injekcinis užpildas, naudojamas plonoms lūpoms, raukšlėms, randams ir veido raukšlėms gydyti. Rezultatai trunka apie tris mėnesius, o kolagenas galiausiai įsiskverbia į odą. Kolagenas yra pluoštinis baltymas, gaunamas iš šaltinių, tokių kaip karvės oda, kiaulių oda, jūsų pačių oda arba mirusio donoro oda.

Kalcio hidroksilapatitas

Riebalai, surinkti per liposuction, gali būti surinkti injekcijoms, kad užpildytų linijas, lūpas ar įbrėžusias skruostus. Pasak Mayo klinikos, riebalų transplantacijos poveikis gali būti laikinas ir nenuspėjamas. Rezultatai gali būti visiškai pastebimi per vieną savaitę ir gali trukti nuo kelių savaičių iki vienerių metų.

Kalcio hidroksilapatitas yra pusiau ilgalaikis užpildas, kuris neturėtų būti naudojamas dažnuose judesiuose, pvz., Lūpose. Kalcio hidroksilapatitas Amerikos plaučių chirurgų asociacija yra didžiausias veido odos užpildas. Jo naudojimas yra gilesnių raukšlių, raukšlių ir veido kontūras tokiose srityse kaip žandikaulio linija. Rezultatai gali trukti nuo vieno iki trejų metų.