Geriausi batai, skirti važiavimui sprinti

“Sprint Spikes”

Paprastai bėgikas, norintis paleisti sprintas, dažniausiai seka važiavimą lengvesniu, mažiau sudėtingu batu. Sprinterio tikslas – kuo greičiau išgauti iš A taško į tašką B, turint mažiausiai atsparumo. “Sprinter” pasirinkimas – naudoti “sprinto spiečius”, lenktyninius arba lengvus treniruoklius. Jo pasirinkimas priklauso nuo jo asmeninio troškimo, kuris jausmingiausias ir gerina jo veikimą.

Lenktynių biurai

Nors kiekvienas bėgikas turi savo unikalų stilių ir individualius poreikius, sprinto šuolių atveju vienas stilius tinka visiems. Tai yra tas atvejis, nes, kaip bėgikas sprinta, ji linkusi daugiausia laiko praleisti ant savo kojų rutulio, o pagal jo dizainą šis veiksmas skatina sprinto spindesį. Nepriklausomai nuo prekės ženklo ar modelio, gero sprinto smaigo dažniausiai turi standią plastinę ar kietą guminę plokštę po priekine galva, kuri burtais priverčia sprinterį ant savo kojų rutulių. Geras pavyzdys yra “Nike Zoom Ja”, kuris turi labai kvėpuojančią, lengvą viršutinę ir stovinčiąsias dalis, kurias galima sukrauti virš kiekvieno smaigalio papildomai traukti. Įtraukite į faktą, kad spike yra tinkamai pavadintas, nes jame yra aštrūs keramikos arba metalo smaigaliai, kurie yra prisukami ant priekinės dalies plokštės agresyviai traukai. Dauguma stebėjimo spąsčių yra tinkami vyrų dydžiui, kiekvienais metais pateikiama daugiau konkrečių moterų.

Mokymo bateliai

“Racing” butai yra vienas žingsnis virš sprinto svorio, bet vis tiek labai, labai lengvas, minimalus bėgimo bateliai. Palyginti su reguliariu treniruočių bagažu, kuris gali sverti 11-15 oz., Butas paprastai sveria nuo 6 iki 10 oz. Vežimėlių butas yra geras pasirinkimas sprinteriui, kuris sunkiai kyla ant kojų, nes jis neturi minkštinimo ir kietos priekinės dalies. Vežimėlis turi daugybę reguliariai minkštos bėgimo bangos savybių, tačiau su minimaliais minkštinamaisiais junginiais ir ypač lengvaisiais medžiagomis, kurios sudaro viršutinę batų dalį. 2010 m. “Brooks” pristatė “Green Silence” lenktyninius automobilius, kurie gavo teigiamų atsiliepimų. Batų konstrukcija pagaminta iš perdirbtų medžiagų ir asimetriškas juostos, kad būtų patogus, minimalus kulno aukštis ir svoris. Tai leidžia sprinteriui išlaikyti reikalingą minimalų, lengvą batų požiūrį, bet su šiek tiek daugiau apsaugos, komforto ir amortizavimo.

Mokomieji batai arba bėgimo bateliai, kuriuose yra daugiausia švelnesnių švelnintų junginių, dažniausiai nėra sprinterių pasirinkimas. Tačiau yra tų spinetrų, kurie gali būti linkę į sužalojimus, važiuodami minimaliai apmuštais batais arba jiems tiesiog nepatogiai. Nors treniruoklis gali būti sunkesnis, papildomas minkštinimas gali padėti sprinteriui atlikti geriau dėl didesnio smūgio sugėrimo. “Nike LunarGlide” yra lengvas treniruočių bagažas, kuriame yra naujas “LunarLite” amortizatorius, o ne “Nike” tradiciniai suslėgto oro kišeniai, skirti minkštinimui. “LunarGlide” yra nedidelis pastovaus stabilumo lygis, kuris idealiai tinka sprinteriui, kuris siekia didesnio palaikymo ir minkštinimo, nedidindamas daugybės svorio. Nepriklausomai nuo to, kokį gamintoją ar batų modelį, batai turi būti teisingi asmens kojos tipui ir patogiai.