Geriausi asics bėgimo batai supination

Asics Gelio Cumulus 12

Supinavimas (arba žeminimas) – tai bėgikio būklė, kai pėdos smūgio metu pėdos nėra pakankamai įtemptos. Paprastai tai atsiranda dėl trumpo Achilo sausgyslės ar neįprastai aukštų arkų, o jei paliktas be priežiūros, tai gali sukelti rimtesnes problemas, tokias kaip padų fascitas ar Achilo sausgyslė. Bėgikai, kurie apsiriboja, turėtų gravituotis į batus su labiau neutraliu profiliu ir minimaliai palaikyti po arku.

Asics Gelis Kinsei

Asics Gel Cumulus 12 suteikia neutralizuotus profilius, taip pat pagalvę ir stabilumą, tinklelio viršutinę ir gelio amortizavimo sistemą. Antimikrobinis kojinių antgalis suteikia komfortą ir prakaito savybes, o “Solyte” midsole medžiaga sustiprina minkštinimą. “Runners World” interneto svetainės apžvalgoje redaktoriai atkreipė dėmesį į “Cumulus” komfortą ir lankstumą, kurį ji teikia bėgikams, kurie nenori stabilumo batų, sakydami, kad tai suteikia “tokį patį lankstų važiavimą ir tinka kaip ir aukščiausio lygio batai”.

Asics Gelis Nimbus 12

“Asics” “Gel Kinsei” yra sukurtas, kad atitiktų skirtingų pėdų tipų poreikius ir jo adaptuotą kulno sudedamąją dalį, o jo asimetriškos juostos ir “Biomorphic fit” viršutinė dalis tvirtai tinka. “Kinsei” taip pat turi “Propulsion Trusstic”, kuris imituoja ir palaiko batų jungiamąjį audinį pėdos smūgio metu. Outside.com “Kinsei” apdovanojo “Gear of the Year” apdovanojimais, sakydamas, kad batų gebėjimas “prisitaikyti prie daugelio testuotojų kojų, tuo pačiu minkštinant mūsų važiavimus ir pagreitinant juos”.

“Asics” “Gel Nimbus 12” yra daugiausia neutralus profilis, kuris taip pat yra tvirtas pasirinkimas supainuoti bėgiklius. Tai patogiai tinka su kojinių įdėklu ir asimetrine smeigtuvais, o atskirai įdėtos kilpos sumažina nėrinių įtampą, taip pat tobulinant batų tvirtumą. “Runners World” svetainės redaktoriai peržiūrėjo “Numbus”, pažymėdama pėdų apsaugą ir ilgaamžiškumą, vadindami jį “vienu iš labiausiai apsauginių, stabilių, aptrauktų batų rinkoje”.