Garų kambario taisyklės

Apžvalga

Garinė pirtis yra puiki vieta atsipalaiduoti ir sumažinti stresą. Reguliarios garų pirtys gali padėti sumažinti raumenų įtampą, pakeisti nuotaikas, išgydyti ir užkirsti kelią šalčio ir gripo simptomams bei ištrinti sinusus. Pasak “Bodybuilding.com”, garų pirtys taip pat padeda pagerinti jūsų medžiagų apykaitą, pagerinti odos spalvą ir sušvelninti sporto sužalojimų skausmus. Nors garų pirtys teikia daug naudos sveikatai, kai įeina į garinę pirtį, yra keletas atsargumo priemonių ir taisyklių.

Nevalgyk pirmas

Prieš eidami į garų kambarį, jūs turėtumėte palaukti mažiausiai vieną valandą po valgio. Nors garų kambaryje kraujotaka kraujyje pasikeičia ir gali pakenkti maisto virškinimo procesui. Jei valgysite prieš einant į garų kambarį, gali atsirasti nepatogumų.

Suknelė šviesa

Garų kambario temperatūra svyruoja nuo 115 iki 125 laipsnių Fahrenheit ir yra užpildyta nuolatine rūkas. Tvoros šviesa neleis jūsų drabužiams klijuoti prie jūsų kūno, taip pat neleis jums perkaisti. Apsvarstykite, ar dėvėti maudymosi kostiumėlį ar nuogauti, būtinai visada sėdėti ant rankšluosčio, kai garuose viešose vietose.

Gerk vandenį

Nors garinė pirtis, jūsų kūno temperatūra pakyla, todėl jūs prakaito daugiau nei įprastai. Būtinai gerkite vandenį prieš ir po garų vonios, kad liktumėte hidratuotas. Nepakankamas vandens kiekis gali sukelti dehidrataciją ir dėl bet kokios priežasties jį reikia vengti.

Nenaudokite per ilgai

Apriboti savo laiką garų pirtyje maždaug nuo 15 iki 20 minučių. Jei pradėsite jaustis nepatogiai arba staiga reikia būti kietas, pasitraukite kelias minutes arba užbaigkite savo garso seansą kartu. Be to, pradėkite nuo trumpų atpalaiduojančių garų pirčių ir pastatykite iki 20 minučių.

Palikę garų kambarį, atvėsinkite šaltam grynam orui ir šaltu vandeniu, nesukeliant šoko sistemos ir išvengti drebėjimo. Be to, norėtumėte, kad jūsų kūno temperatūra būtų atvėsta ir grįžta į normalią būseną prieš įeinant į baseiną, karštą kubilą ar sauną, dramatiški kūno temperatūros pokyčiai gali būti kenksmingi ir gali apeiti jūsų apyvartą.

Leisti atvėsinti