Dešimt sveikų santykių ženklų

Apžvalga

Žmonės natūraliai yra socialinės būtybės, trokšta ryšių su žmonėmis, įskaitant intymumą ir meilę. Nesvarbu, ar ieškote kažko ar siekiate pagerinti santykius, kuriais esate, tai padeda sužinoti stiprių santykių bruožų. 10 sveikų santykių požymių yra tokie pagrindiniai principai kaip bendravimas ir vertinimas, taip pat argumentų ir konfliktų sprendimo patarimai.

Pasitikėti

Pasitikėjimas yra esminis visų santykių elementas. Kiekvienas partneris turėtų tikėti vieni kitais. Jūs neturėtumėte stebėtis, ar jūsų mylimasis sako tiesą.

Pagarba

Pasak “Teens Health”, stiprūs santykiai turi apimti abipusę pagarbą. Jūsų partneris niekada neturėtų jus nugalėti, netvarkyti ar padaryti žeminančias pastabas apie jus. Kai jūsų meilužis dėkingas ir myli jus už tai, kas esate, jis parodys pagarbą tau.

Komunikacija

Bendravimas yra sveikų santykių pagrindas. Teksaso universitetas Austino konsultavimo ir psichikos sveikatos centre pataria poroms atidėti laiką reguliariai užsiregistruoti tarpusavyje, todėl jie gali spręsti bet kokias problemas, kol jie nesprogdins ar nebus valdomi.

Lankstumas

Gyvenimas nuolat keičiasi, ir sveiki santykiai tai pripažįsta. Mylimieji turi būti lankstūs, kad prisitaikytų prie kiekvieno kito darbo, namų ir šeimos gyvenimo pokyčių, taip pat santykių dinamikos ir etapų pokyčių.

Pasidalijant interesus, poros gali susivienyti ir mėgautis laisvu laiku kartu. Daugelis porų mėgsta sportą, filmus, gyvūnus, maistą, madą, keliones, skaitymą ar meną. Turėdami mažiausiai vieną jums patinkančią veiklą, atliksite kartu, atneš jums arčiau ir pasiūlysite kelią išgąsdinimui ir atkūrimui sunkiais laikais.

Lygiai taip pat, kaip praleisti laiką kartu, sustiprina jūsų santykius, taip pat svarbu turėti laiko atskirtį. Poroms reikia prisiminti, kad prieš meilę jie turėjo atskirus gyvenimus, o atskirų interesų palaikymas suteikia kiekvienam kvėpavimo patalpą. Abu partneriai turėtų turėti reguliariai vieną laiką, kad galėtų mėgautis individualiais interesais ir papildyti.

Sveiki santykiai yra glaudūs ryšiai su draugais ir šeima. Nors pradžios meilės įsikūnijimo etapai gali būti intensyvūs ir jūs norėtumėte pamatyti nieką, bet jūsų mylimąjį, svarbu išlaikyti savo santykius su kitais jums rūpimais žmonėmis, reguliariais apsilankymais, ekskursijomis ir susibūrimais. Stiprūs santykiai įgis galią iš išorinių ryšių, palaikydami santykius jaudinančius ir dinamiškus, tuo pačiu išvengiant prislopinimo.

Kompromisas reikalingas bet kokiuose santykiuose, nesvarbu, ar esate darbe, ar su savo sutuoktiniu. Abi partnerės turi būti pasirengusios imtis nuolaidų, kad pasiektų bendrą gerovę. Geriausi santykiai apima vienodą aukos sumą iš kiekvieno partnerio, taigi niekas nemano, kad pasinaudojo arba ignoravo.

Kiekvienais santykiais atsiranda laiko, kai atsiranda argumentų, ir svarbu, kad jūs abu kovosite teisingai, išreikšdami savo nuomonę ir klausydami kito asmens požiūrio. Tokie metodai, kaip laiko atsikratyti, rašyti jausmus žurnale ir kalbėtis su santykiu terapeutu, yra sveiki būdai elgtis su emociniais argumentais.

Svarbu, kad kiekvienas žmogus jaustųsi vertinamas santykiuose. Garbinkite savo partnerį, pasiūlo komplimentus ir naudokitės kūrybingais būdais, kaip jus parodyti. Problemos gali kilti, kai jūs ar jūsų partneris jaučiasi neįvertinti ir laikomi savaime suprantamu dalyku. Santykių taškas yra jaustis mylimasis, todėl įsitikinkite, kad abu jus parodysite atsargiai.

Bendri interesai

Vienkartinis laikas

Draugai ir šeima

Kompromisas

Ginčydamas gana

Pagarba