1 tipo diabeto požymiai ir simptomai

Dažnas šlapimo pratekėjimas

Taip atsitinka dėl to, kad cukraus kiekis kraujyje yra didelis, o cukrus praeina per inkstus, todėl cukrus į šlapimą reikia transportuoti vandeniu. Tai veda prie dehidratacijos, kai vanduo ištraukiamas iš viso kūno ir šlapinasi. Diabetas yra vienintelė būklė, kai žmogus yra dehidratuotas ir dažnas šlapinimasis vis dar yra.

Dehidratacija ir pernelyg didelis troškimas

Daugelis šeimų mano, kad jų vaikas serga šlapimo takų infekcija dėl dažno šlapinimosi. Mažiems vaikams, kurie buvo apmokyti tualetu, jie gali grįžti į lovos drėkinimą.

Svorio svyravimai

Dehidratacijos požymiai ir simptomai yra sausas ar lipantis burnas, nuovargis, sausa oda, galvos skausmas, galvos svaigimas ar nemalonumas ir nedaug ašaros ar verksmas. Jūsų vaikas gali paprašyti gerti pernelyg didelį kiekį skysčių, kad kompensuotų vandenį, prarastą dažnai šlapinantis.

Sumažėjęs apetitas

Svorio kritimas atsitinka, kai organizmas negali gauti cukraus į ląsteles. Kūnas degina savo riebalus ir baltymus energijos, todėl svorio. Dehidratacija yra dar vienas svorio netekimo veiksnys. Arba kai kurie žmonės patiria didesnį badą. Tai atsitinka, nes kūnas negali naudoti maisto, kurio jis užima, ir yra alkanas dėl energijos, kurios ji negauna.

Deja, apie trečdalį vaikų, kuriems diagnozuotas diabetas, taip pat yra diabetinė ketoacidozė (DKA). Šie ketonai gali sukelti skrandžio sutrikimą, todėl mažėja paciento apetitas. Šie vaikai gali vemti ir saldžiai kvapas kvėpuoti. Jie dažnai klysta dėl gripo. Prieš diagnozę diagnozuojant 1 tipo cukrinį diabetą, jie kartais keliauja į ER.

Paprastas matuoklio bandymas cukraus kiekiui šlapime arba pirštų kraujo cukraus lygio bandymas greitai diagnozės. Neprotinga paprašyti savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo atlikti vieną iš šių testų, jei jūsų vaikas demonstruoja šiuos požymius ir simptomus. Paprastas bandymas gali anksti aptikti ir išsaugoti gyvenimą.