Geriausios cpap kaukės vyrams su barzdomis

Apžvalga

Nuolatinis teigiamas kvėpavimo takų slėgis arba CPAP mašinos per naktį užtikrina suslėgtą orą, kad kvėpavimo takai būtų atidaryti žmonėms su obstrukcine miego apnea. Kiekviename CPAP padalinyje yra trys komponentai: oro kompresorius, kuris iš anksto nustatytam slėgiui siunčia oro koloną, sąsaja, kuri siunčia orą į kvėpavimo takus ir žarną, kad prijungtų kitus du komponentus. Pasak JAV Amerikos miego apnėjos fondo, netinkamai pritvirtinti sąsajos neleidžia oro srautui pasiekti kvėpavimo takų, todėl CPAP terapija yra neveiksminga. Nors veido plaukai, pavyzdžiui, ūsai ir barzdos, gali pakenkti tinkamai, kai kurios kaukės sukurtos taip, kad atitiktų šį veiksnį.

Pilna veido kaukė

Pasak “National Sleep Foundation”, neseniai CPAP gamintojai sukūrė keletą veidų kaukių, sukurtų taip, kad atitiktų vyrų barzdas. Visapusiškos kaukės yra trikampės sąsajos, pagamintos iš standžios plastiko, vinilo, sintetinio kaučiuko, atminties putplasčio ir (arba) gelio. Jie turi daugybę dizaino ir formų, kad būtų galima tinkamai tinka asmenims, turintiems skirtingus veido kontūrus ir veido plaukus.

Nosies pagalvės

Sako Amerikos miego apnėjos asociacija, teigia Naziniai pagalvės, mažos grybų formos lanksčios gabalėles, kurios jungiamos poromis ir tinka šnervėje. Nosies pagalvės pritvirtinamos prie adapterio, kuris jungiamas prie žarnos. Prieinamaisiais dydžiais, nosies pagalvės nesiliestų su viršutine lūpa ar skruostais, todėl veido plaukai netrukdo tinka. Pasak “Mayo” klinikos, vyrai gali rinktis šoninius dirželius, apvynioti šonus aplink galą, kad būtų laikomos nosies pagalvės, arba rituliai su rutuliniu dangteliu, kurie apskrudžia galvos karūną taip, kaip veikia beisbolo slenka.

Nosies vamzdeliai

Amerikos miego apnėja asociacija rekomenduoja trečią sąsają, skirtą barzdotai CPAP vartotojams. Vietoj tradicinės kaukės, šioje sąsajoje yra du vamzdžiai, kurie tinka viduje arba šnervėje. Atrodo, kad nosies kanulė naudojama deguonies tiekimui ligoninėje, tačiau vamzdeliai yra didesni diametru, taigi jis sukuria sandarą per šnerves. CPAP vienetas siunčia suspaustą orą iš vienos kanulės, kuri skirstoma į du atskirus vamzdelius, kurie sukasi aplink ausis ir eina į šnerves. Kadangi nieko nenusileidžia į skruostus, viršutinę lūpą ar žandikaulį, barzdos turintiems žmonėms nereikia nerimauti dėl tinkamo būdo.