Geriausi raukšlių mažinimo kremai

Apžvalga

Raukšles yra gaila, kad vyresni. Dermatologas Diane Bersonas, M.D. sako, kad šios nepatogios veidų linijos atsiranda, kai jūsų odos kolagenas ir elastinas suskaido, dėl ko prarandamas tvirtumas. Bet jūs galite kovoti su šiais senėjimo požymiais su raukšlių mažinimo kremais.

Dr. Brandt lineless no daugiau

“Elle” žurnalas teigia, kad peptidai, įtraukti į kai kuriuos senėjimo odos kremus, skatina kolageno gamybą, taip pat mažėja raukšlių atsiradimas kontaktuojant. Žurnalas siūlo naudoti dr. Brandt lineless no longer, kurį Niujorko ir Majamio dermatologas Fredric Brandt, M.D. teigia, padės išlyginti raukšles, padidins jūsų odą. Šis produktas žada užpildyti smulkias linijas ir patobulinti jūsų odos spalvą, suteikiant jai tolygesnį toną ir minkštesnę tekstūrą. Jame yra hialurono rūgštis, kuri stiprina jūsų odą, ir žada, kad šis ingredientas sumažins jūsų veido raukšles. Grietinėlėje taip pat yra fosfolipidų, kurie pagerina jūsų ląstelių sveikatą ir užtikrina, kad aktyvūs, senėjimo ingredientai giliai įsiskverbtų į jūsų odos sluoksnius.

“Lancome” aukštos raiškos akių užpildu-3X

Pirmasis sako, kad raukšlės gali būti rodomos jūsų akyse, sako dr. Bersonas. Taip yra todėl, kad aplink akis jūsų oda yra subtili ir labiausiai linkusi į saulės žalą. “Cosmopolitan” rekomenduoja “Lancome High Resolution” akių užpildymo-3X “Lancome” didelės raiškos užpildymo 3X funkciją, kad akimirksniu išlygintų smulkias linijas ant jūsų dangtelių ir aplink savo akis, taip pat sumažintų jų išvaizdą. Šis produktas žada, kad jūsų akių zona atrodys šviesesnė ir rafinuota, kai tik pradėsite naudoti grietinėlę, ir kad ji taip pat padidins jūsų odos kolageno ir elastino gamybą. Įmonė teigia, kad po keturių savaičių kasdienio naudojimo pastebėsite, kad sumažėja raukšlių gylis ir sunkumas, taip pat pagerėja tamsių ratų ir akių maišelių išvaizda.

Neutrogena Ageless Intensives kremas nuo raukšlių giliųjų raukšlių užpildas

“Cosmopolitan” nuomone, produktai, kurių sudėtyje yra retinolio, yra stiprūs raukšlių kovotojai. Dr. Bersonas teigia, kad retinoidai veikia tiek skatinant kolageno gamybą, tiek iš išorės odos sluoksnius, taip pat padeda išlyginti smulkias linijas. Žurnalas rekomenduoja taikyti retinolio pagrindu pagamintą produktą, tokią kaip “Neutrogena Ageless” intensyvus raukšlių giliųjų raukšlių užpildas. Šis kremas sujungia retinolį ir hialurono rūgštį su plauku išdžiūvusią odą ir žada pradėti užpildyti raukšles, kai tik ją pritaikysite, todėl jūsų veido spalva bus šviesesnė ir rafinuota. Bendrovė tvirtina, kad po dviejų savaičių naudojimo po kelių savaičių jums bus mažiau baudinių linijų, o po aštuonių savaičių jūsų gilesnės raukšlės bus mažiau pastebimos.